Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (A kérdés melegeknek szól! )...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(A kérdés melegeknek szól! ) Tisztelt meleg/biszex srácok, elmagyaráznátok nekem ezt?

Figyelt kérdés

Szituáció: Van egy srác.. bejön minden.. megtudtam rólla hogy meleg.. eddig kedves jófej volt stb.

de a társkeresőn ráírtam.. leszögezte nem vagyok az esete, mint látom az adatlapján idős embereket keres... O.o

Jó.. ezzel nem is lenne baj.. de azóta levegőnek néz! -.-

Minap, még odajött köszönni kezet is fogtunk.. erre :O most hogy ráírtam a társkeresőn.. hát, mintha nem is léteznék, úgy suhant el mellettem mintha én lettem volna a láthatatlan ember vagy mi. WTF?

Kedves meleg/biszex honfiotársaim, legyetek szívesek nekem ezt elmagyarázni!

Most, ha én pl, ismerek egy meleg/bi fiút, ha csak nem is az esetem, akkor is.. egy bizonyos baráti viszonyt ápolok vele, s ha bántják emiatt kiállunk mellette, hogy héé, nem szabad senkiről sem semmilyen minősítét stb. mondani..

mellette is ugyanígy kiálltunk.. de ő, most hogy ráírtam a társkeresőn minap, háát pff.. Mégis, mi az oka, hogy pár srác, ha magtudja valakiről hogy meleg akkor már nem is köszön neki, szembetűnően letojja?!



2014. máj. 22. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hiszi, hogy így elkerülheti, hogy közelebb kerül hozzá. Egyszerűen csak nem akarja, hogy több legyen.
2014. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az érintette kényelmetlenül, hogy megtaláltad társkeresőn, ő pedig nem szerette volna, ha kiderül? Főleg, hogy idős embereket keres? Lehet, hogy neki ez így kínos.

A Róla amúgy egy l

2014. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"melegeknek szól <> biszex srácok"


Nem ugyanaz a gondolkodás mód.


Na de, hogy válaszoljak is: Ha én volnék olyan kétségbeesett, vagy kanos vagy 'tudomisén', hogy felteszem magam egy társkereső oldalra, akkor borzasztóan elszégyellném magam, ha rám írna egy ismerős.

Egy társkereső egészen más csatorna egészen más típusú kapcsolatoknak, mint amik közvetlen ismeretség alapján kialakulnak. Felesleges volt ott felkeresni, ha ismered személyesen.

2014. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
társkeresőn ne bratyizz,mer oda b-aszni jár az ember nem a haverjaival dumálni.arra ott van Fb
2014. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!