Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem találok olyan bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan bi vagy meleg fiút aki nem mondja le tali előtt?

Figyelt kérdés
Vagy ez tényleg általános dolog köztük? Ki szeretném próbálni sráccal...

2014. máj. 25. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerencsére ezek szerint mégsincsenek olyan sokan a melegek.
2014. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A privát üzenetem szerint azért mert mikor már nem kanos (pl kiverte) nem akar menni. Amúgy meg talál 10 perc alatt. Lehet, hogy igaz de én meleg oldalra nem akarok regelni, mert a böngészőmben marad....
2014. máj. 25. 11:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Jött vagy 4 privi a koromra. Huszonéveim elején vok. 25 alatt. Ide nem írnék számot, de mindenkinek válaszoltam, csak azért írom le h ne kapjam ezt a kérdés.
2014. máj. 25. 11:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és vékony és nem szőrös, bajuszos, stb. Egy tök fiatalos vékony fiú Pestről aki ki akarja próbálni.
2014. máj. 25. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Privát böngészés, már pár éve jelen van minden böngészőben. Ctrl Alt N vagy Ctrl Alt P. Vagy telódról intézed.
2014. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanokat találok, akik nem mondják le. (Igaz, a találkozást sosem én kezdeményezem.)
2014. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Lehet megpróbálom. Ezt a trükköt nem ismertem! Lehet felnézek majd vmi meleg oldalra.
2014. máj. 25. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia én is kipróbálnám és elvárásoknak megfelelek :) 21F
2014. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
írj üzit h hol laksz kipróbálhatjuk
2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!