Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem értékelik a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékelik a lányok, ha egy pasi bevallja, hogy biszex?

Figyelt kérdés
30 éves pasi vagyok és elegem van a titkolózásból, szeretnék kapcsolatot, barátnőt, de nyíltan, őszintén és szeretnék valakit, aki megért és elfogad, de kb olyan, mintha a Trónok Harca falát kellene ostromoljam, mert vagy lepattintanak, vagy csak szexet akarnak, hármasban egy másik fiúval. Nem akarom elnyomni a vágyaimat, de tényleg nem lehet ezt nyíltan csinálni, tabu nélkül?

2014. jún. 11. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Talán nőkkel kéne ismerkedned nem lányokkal. Talán. Esetleg.
2014. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
elég gusztustalan amikor seggberaknak meg copkodsz egy normális lány ettől undorodik
2014. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy armageddon lenne az önbizalomnak ha egy férfival csalnád meg, elég gáz azon agyalni, hogy azért tetszem a pasinak mert nőiesnek tart vagy azért mert férfiasnak... :D
2014. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan megbízhatatlannak tartják a biszexuális embereket, pontosan azért, mert egy ember nem tudja kielégíteni a vágyaikat teljesen, bármennyire is odateszi magát, így nem is vágnak bele komolyabb kapcsolatba velük.
2014. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vagyis, aki ilyen pasi és nőt akar, az vagy hazudjon, vagy felejtse el?
2014. jún. 11. 20:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3asban életképes ez, ha mindhárom fél biszex :D
2014. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és máig nem értem, miért ez a népharag amiatt, hogy anális szexre vágyom
2014. jún. 11. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Hulyeseg hogy a biszexeknek szukseguk van a mindket nem altal nyujtott elvezetekre, legalabbis szerintem. Igen, vannak amit egy no nem tud megadni, es vannak, amit egy ferfi.


Viszont a biszexek (legalabbis en) nokhoz azert vonzodnak mert noiesek, ferfiakhoz pedig mert ferfiasak. En legalabbis undorodom mind a ferfias noktol, mind a noies ferfiaktol.


Paromnak ugyanez a dilemmaja volt, de elmagyaraztam neki is. Nem az erdekel a szexben hogy mindenfelol kielegitsenek, hanem hogy szimplan elvezzem. Es egyeb emberekkel ellentetben ezt az elvezetet megkapom mindket nemtol. De ha valakit szeretek, mint pl. ot is, akkor szamomra o teljesen kielegito, es nem vagyok masra.


A biszexualitas nem bioszexualitas, nem arrol van szo hogy fuvel-faval muszaj kefelni, hanem hogy nem tartjuk magunkat vissza bizonyos elvezetektol. Es minden normalis ember, akar bi akar nem, ugy kellene alljon a dolgokhoz, hogy ha szeret valakit, akkor csakis az, senki mas.

2014. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

mert a nők gonoszak,és szűk látókörüek,ennyi. azt hiszik hogy lépten-nyomon +csalnád őt, és miutám kihuztad egy pasiból a szerszámod azonnal felhuznád őt.

titkolni kell mert különben örökre 1edül maradsz.

2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert biszex vagy nem hajtanálak el. Attól, hogy megcsalsz igen. Remélem érzed a különbséget.
2014. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!