Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kicsi a farkam, ezért kívánok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a farkam, ezért kívánok minél több minél nagyobb farkat magamba?

Figyelt kérdés

25 éves biszex srác vagyok, bár úgyis lefogtok bu*izni, ami nem is zavar. Néhány éve voltam együtt egy pasival, kíváncsi voltam milyen lehet szopni meg ha engem d*gnak, nagyon élveztem, viszont utána napokig fájt a fenekem, akkor úgy döntöttem, hogy ilyen többet nem lesz. Később viszont egyre inkább kívántam, hogy megd*gjanak, de úgy gondolom ha már fáj akkor naggyal dugjanak meg. Sokszor álmodozom róla hogy több huszoncentis farkú pasi d*g és szopat keményen, van aki szerint azért van ez mert nekem kicsi a p*csöm és így akarom kompenzálni. Viszont sajna vidéki vagyok, mindenki ismer mindenkit a környékben, nem merem felvállalni ezt a dolgot és félek is a betegségektől vagy a záróizmaim elernyedésétől, nem tudom mi tévő legyek.


Csajokkal is nagyon élvezem a szexet, de valahogy ez hiányzik.



2014. júl. 1. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A kerdest nem értem most mi a kerdes?
2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy azért akarok sok nagy farkat magamba mert az én farkam kicsi, és hogy oldjam meg ezt a problémát?
2014. júl. 1. 15:17
 3/12 anonim válasza:
100%
Lehet hogy ez az oka de szerintem rosszul allsz hozza. Inkabb keress valaki olyat, akivel jol esik.
2014. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
miért hány cm ?
2014. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
13cm hosszú és 3,5cm az átmérője
2014. júl. 1. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
A méreted még elmegy. Most szombaton lesz a Budapest Pride. Menj oda ismerkedni.
2014. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Barátomnak is akkora nincsen semmi gond vele, am meg ha jól hasznàlod tök mindegy hogy mekkora!! Inkább okozz jó érzést egy lánynak mint hogy beszarj az utcán mert nem tudod visszatartani. Lehet hülye példa de ez az igazság
2014. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem függ össze a kettő.

azért 2 hetente 1 szer dugj így, szal nem sűrűn és akkor nem lesz gond.

mondjuk az nem derül ki, hogy a hosszúságot szereted jobban vagy az tis ha vastagabb a farok.

2014. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a beszarásos dolog egy hülyeség.

Sok helyen olvasni, meg orvosok említik, hogy a túl gyakori anális szex, székletvisszatartási problémákkal járhat.

Én úgy gondolom, ez hülyeség! Sok meleg barátom van, heti kétszer is szeretkeznek análisan és semmi problémájuk nincsen székletügyileg. Élik életüket, boldogan, nincs semmi problémájuk.

ÉN úgy gondolom, a heti 2 alkalom, ezt nem is válthatja ki.

Ön miképpen látja ezt? Ha valaki már análisan szeretkezett valakivel, akkor a következő alkalommal, mindegy mennyi idő telt el, akkor már sokkal könnyebb a behatolás ugye? Mert én magamon ezt tapasztalom, hogy más, mint a legelején, könnyebben csúszik be a pénisz.

Köszönöm válaszát!

szex, anális szex | Az Orvos válaszol - Dr. Tóth Emese 2012 ;17(augusztusi) InforMed

2012-09-03 21:00:56 | Tóth, E.| szex, anális szex

Share on iwiw Share on facebook Share on twitter More Sharing Services

Osztom a nézeteidet. Nyilván az orvosokhoz a népesség azon része kerül, akinek baja van kötőszöveti gyengeség, fertőzések, szorulások miatt kialakult torzulások-sérülések és egyebek miatt. Ebből vonnak le következtetéseket. A kikérdezés pontossága határozza meg, hogy milyen következtetést lehet levonni a tapasztalt hibákból.

Ha gyakorolsz, akkor könnyebb lesz, mert tudod, hogy mi fog történni és segítesz magadnak. Közben persze edződés is létrejön.

2014. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok homokos, de pl hazsnálok néha néha anal plug-ot. Én éppen azt vettem észre, hogy inkább erősíti a záró izomzatot.

Mondjuk az az eszköz egészen más mint ha valaki seggbedugna, amit elképzelni sem szeretnék.

A folyoton "rászorítások" amik az élvezetet okozzák, egyben egy kegel torna is :D dupla hasznon ^^

2014. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!