Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Volt/van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Fizikailag vonzódom a férfiakhoz, viszont azt érzem, hogy belül nem tudnak megmozgatni és így sekélyessé válik egy idő után a kapcsolat. Mindig azt érzem, hogy "barátság extrákkal".


Egyes nők személyisége viszont annira vonz, és sosem éreztem úgy egy férfi iránt sem, mint egy-két nő iránt. Fizikai kapcsolatom még sosem volt nővel. Az ölelés, érintés nagyon jól esik, és sokszor vágytam arra, hogy megcsókoljak egy nőt, vagy több legyen, de azt érzem, ha ennél komolyabbra fordulna a helyzet, nem tudom, hogy képes lennék-e rá. Nem vagyok biztos benne, hogy vonzana a dolog.


Ráadásul (bocs a kivételek miatt) majdnem az összes srác, akivel találkoztam, iszonyú bénán flörtöl, és nem veszi a lapot, teljesen máshogy reagál (ilyen "wtf" szinten) ami számomra kiábrándító.


Viszont egy nővel ez nagyon könnyen megy, azt érzem hogy teljesen egymásra vagyunk hangolódva.


Ez most azt jelenti, hogy sosem lesz egy normális kapcsolatom, mert ahol a testi kielégülés megvan, ott sosem lesz lelki intimitás, ahol viszont odavagyok valakinek a személyiségéért, nem biztos, hogy kielégülést okoz a testi kapcsolat? :D Valaki, aki megkapta az én szerencsém is születéskor, kérem adja vissza, de azonnal! :D



2014. júl. 3. 01:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és nő vagyok. Bocsi, ez kimaradt. :)
2014. júl. 3. 01:54
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Például lehet jelentkezni a pártba. CSAK A FIDESZ!
2014. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
legyél bi és akkor 2 oldalról válogathatsz
2014. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
vagy tri és akkor háromról
2014. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek köszönöm, hogy még itt is a képembe tolja a politikát.


A másodiknak meg köszönöm, hogy felvilágosított. Nem tudtam, hogy ezt csak így el lehet dönteni, már is megoldódott minden..

2014. júl. 3. 01:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak simán keress valami normális pasit és probléma megoldva.
2014. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Hű, nem gondoltam volna, hogy lesz még valaki aki abszolút ilyen helyzetben van, de úgy néz ki hülyeség ilyesmit feltételezni mikor csomóan vagyunk a Földön.


A testi oldalát mindenképp valahogy meg kéne próbálnod nővel, hisz addig a sötétben tapogatózol, nem tudod mégis milyen lehet. Megeshet, mint az én esetemben, hogy ugyanúgy kielégülsz mint férfiakkal. Megeshet, hogy nem. Addig viszont, míg nem futottál neki a dolognak, nehéz eldönteni bármit is.

Kapcsolatba belemenni így eléggé rizikós, legalábbis ha a másik fél szemszögéből nézzük (aki most feltételezzük lány), úgyhogy ezt mindenképp tisztázd az illetővel.

Nem kell kapcsolatnak lennie, sokan vannak még rajtad kívül akik úgyszint csak kipróbálják mert nem biztosak magukban. Mondjuk én vagyok olyan naiv, hogy úgy hiszem ha valakibe beleszeretsz (és mint írtad maga a női érintés jól esik, tehát nem nulláról "építkezünk") akkor nem fog ilyen téren taszítani. :) Bár a szerelem lehet kicsit túl nagy lépés, feltételezés most.


Teljesen elkanyarodva a kérdéstől meg esetleges megoldástól - nem feltétlenül kell rögtön ott lennie a vágynak, hogy megmászd mint egy fát, még mielőtt egyáltalán megcsókoltad volna az illetőt. Persze, vannak esetek mikor bummbamm, de vannak amikor csak szépen lassan építkezik fel. Meg hát, valamire azután vágyik igazán az ember, ha már megkapta egyszer, mert tudja milyen és tudja miben nincs része.


Kicsit hosszú lett, meg néhol tini-blogosnak tűnhet, de csak a jó szándék vezérelt és a "tapasztalat" :D Addig szerintem ne aggódj, míg tényleg nem is tudod mi vár azon a végen. A problémák majd akkor jönnek, ha nőkkel valóban nem élvezed a testiséget, vagy nem annyira, hogy kielégítő legyen.

17l

2014. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!

Köszönöm a végre ÉRTELMES választ. :)


Igazad lehet, talán tényleg az lenne a megoldás, amit írsz. Viszont, ahogy mondtad, nem csak egy "bumm-bele" módon szeretnék próbálkozni. És azt érzem, hogy azért sem menne ilyen gyorsan, mert fontosnak tartom azt, hogy érzelmeim legyenek az illető irányában (persze nem hatalmas szerelemre gondolok itt). Mert ha nem lennének, akkor ugyanaz lenne, mint egy férfival.


Csak nem igazán merek jobban belemenni a dolgokba nők esetében. Valahogy van bennem egy ilyen blokk. Elhülyéskedünk, incselkedünk, és valahogy itt mindig meg is áll a dolog.

2014. júl. 4. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Lányokhoz vonzódsz ,de sajnos férfira van szűkséged hogy gyereked legyen,tudom ez nagy átok:D
2014. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem, hogy jött ide a gyerek téma.
2014. júl. 7. 22:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!