Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem akarok bi lenni! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok bi lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja rendszeresen megnézek vékony fiúkat is, pedig hát sose izgattak. Nem akarok bi lenni, de egyre több bi gondolatom van. Ha kipróbálom elmehet a kedvem? Hogyan kezdjek neki? ÁÁÁ!!! Annyira rossz ez így:(

2014. júl. 14. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ehhez mi a tyúksz.rt szóljunk?
2014. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass Oberynre! Ne dobd el a világon fellelhető élvezetek felét!
2014. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Lehetsz bi, csak ne bu-zulj be teljesen.


Attól félhetsz esetleg, hogy rájössz, hogy nőt szerezni nehéz, de egy fiúval meg bármikor megbeszélheted 5 perc alatt hogy átjöjjön hogy seggbe rakd. Viszont ez elkényelmesíthet és leszoksz a nőkről, mert a nőkért dolgozni kellene, férfiaktól meg ingyen és nulla munkával kaphatsz szexet. Erre vigyázz majd nagyon.

2014. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom h pl az előbb kinéztem pl az ablakon és a focista fiúkat néztem. Elképzeltem mekkora lehet nekik... meg ilyenek
2014. júl. 14. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor legyél tri.
2014. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig bizony ha bisexnek születtél, az ellen nem tehetsz semmit, mert akármit is teszel, az maradsz.

Próbálj meg tisztába jönni a saját érzéseiddel, és próbáld meg elfogadni magad, mert ez nem fog változni.

Ez az egyetlen amit tehetsz.

2014. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akarat kérdése.

De hidd el, sokkal jobb, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, mint ha elfojtanád a valódi vágyaidat, és amiatt szenvednél egy életen át.

2014. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsen azzal semmi baj, ha bi vagy. Ezen változtatni nem tudsz, legjobban jársz, ha elfogadod magadban, mert boldog igazán csak úgy lehetsz, az pedig fontosabb, minthogy mások mit gondolnak rólad.
2014. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ká L válasza:
Azért az nem lehet olyan jó, ha valakinek szétszakad a sejhaja, és össze kell a kórházban varrni. Fáj is, meg sokan fognak kiröhögni. Előfordult ez egy magyar celebbel is, szerintem Sanyának nagyon ciki volt, azonkívül meg fájhatott is...
2017. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!