Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (meleg kérdés) Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés) Mennyire tolerálnak egy meleg tanárt?

Figyelt kérdés

nyílvánvaló, hogy a diákoknak nem kell róla tudni, de a kollégák előbb-utóbb megtudják


heteroknak és homofóboknak üzenem:

a melegség nem betegség, nem lehet elkapni

nem vagyunk pedofilok, ha nem lenne olyan ember akivel együtt élek se fordulna meg a fejembe, de így, hogy hosszú ideje kapcsolatban élek...



2014. júl. 28. 00:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

légyszi kort, nemet és orientációt is írjatok

köszi

2014. júl. 28. 00:27
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Mivel sokkal toleránsabbak, mint egy átlag ember, úgy gondolom talán még előny is származhat ebből a gyereknevelés illetően. Nem tudom. Nekem van egy meleg, meg egy biszexuális barátom, mindkettő nagyon okos és sokat tud az életről, simán el tudom őket képzelni tanárnak.


Persze a többség még most sem tudja kezelni az ilyen helyzetet.. ok, hogy a gyerekek nem tudnak erről, éretlenek, nem is kell tudják. De az a baj, hogy a tanárok közül is sokan "fecsegnének" a hátad mögött. SZERINTEM. De lehet, hogy teljesen el vagyok tévedve, nemtom.:)

2014. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bánnám ha meleg lenne a tanárom. Szerintem nagyon a tanárokat se izgatja.

17/l

2014. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
ja, 22f heteró.
2014. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Majd' minden tantestületben van legalább egy meleg. A háta mögött talán néha elviccelődnek, de igazából a legtöbb kollégát biztosan nem zavarja.
2014. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Amennyiben semmilyen téren nem mutatja és nem vonja be a szexuális orientáltságát a munkájába, engem nem zavar.


Sajnos a középiskolai éveket megkeserítette két rohadtul buzeráns és enyhén pedofil tanár. Az osztályom azért kellett otthagynom másodikban, mert nem bírtam tolerálni a folyamatos homokos beszólásokat és perverz vicceket, melyekkel utalt a tanár a saját aberráltságára.Nem elég, hogy a melegségét kimutatta, még perverz is volt.


Ha nem vonja bele a munkájába és nem zaklatja a diákjait, SEMMI GONDOM A MELEG TANÁROKKAL.

2014. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tökmindegy, mindenféle tanár ellenszenves nekem.
2014. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

hát a southparkban egy rész erről szól, az úgy para :D

amúgy nem érdekelne, te dolgod.

miez hogy a heteróknak ilyeneket üzensz? nem vagy te egy kicsit előítéletes azzal akinek más a szexuális beállítottsága mint neked?

2014. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez nagyban függ az iskola általános moráljától. Én meleg tinédzserként egy "régimódi", nagyon erősen elv-hű iskolában nevelkedtem, ahol rengeteg kitaszítás ért amikor kiderült rólam hogy mi is a helyzet...diákként csak 5 évet töltöttem ott, de nem bírtam titkolni a faggatózó tinédzsertársaim előtt.

Szvsz. tényleg sokminden függ az iskola-vezetéstől, és a tanári kar felépítésétől is (nemre, korra, rugalmasságra mind-mind tekintettel). Szerintem semmi kivetni való nincs benne, de lehet olyan igazgató, aki ezt "ferde hajlam"-nak tudja be, lenézi, rosszabb esetben megrója/kirúgja érte a kollégát...kivéve ha van aki kiáll mellette.

Mindenesetre sikeres karriert kívánok és érdemes felvenni a harcot, nem mindenhol egyforma a légkör.

- Egy 20 éves meleg srác véleménye

2014. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Minden nap leszopnám hogy ne bukjak meg 20/f
2014. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!