Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal biszex srácok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal biszex srácok, ti küzdötök a vágyatok ellen?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok úgy, hogy zavarnak a vágyaim, de mégis nagyon akarom is.

2014. júl. 28. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton nem bukok a férfiakra , de ha nincs más.....

Vagyis én 99%/1% nő/férfi párti vagyok

2014. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Majd, ha olyan vágyaid lesznek, mint az emberölés, vagy gyújtogatni támad kedved, majd aggódj azért, az ilyen típusú szexuális vágyak ártalmatlanok, aki meg küzd ellenük nem lehet túl intelligens.
2014. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte én is féltem tőlük, de hidd el, jobb, ha kiéled ezeket. Nem kell nagy dobra verni, csinálhatod titokban is. :)

24F

2014. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha küzdöl, az jó dolog. De felőrlöd magad. Sok olyan mellékhatás (depresszió, befeléfordulás, társtalanság, gátlások, stb..) alakulhat ki benned, ami az egészségedet, személyiségedet is veszélyeztetheti. Küzdj, de ne nagyon. Ha úgy érzed nem megy tovább, tedd meg a következő lépést. Ha nem azt vártad, még van lehetőséged visszafordulni.
2014. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ne küzdj. Évente 3-4 alkalommal dugtam férfiakat 20-28 éves koromban, amíg meg nem házasodtam, amikor éppen nem volt komoly kapcsolatom, mindig védekezéssel.


Enyhe bi vagyok, mert férfival sosem tudnék kapcsolatot elképzelni, vagy szerelmes lenni, de dugni azt tudok. Szerintem éld ki, csak ne felejts el majd leállni velük egyszer.


Ja és ne hanyagold el a csajozást! Férfi partnert nagyon könnyű találni, nőt meg nehéz, ha nem vagy az a csajozós típus. De a férfi segg ne legyen alternatíva a női puncihoz képest. Inkább tanulj csajozni, minthogy férfiakkal dugj, mert éppen nincs nőd.


Ezerszer jobb érzés egy olyan nőt dugni, akit te szedtél fel nagy nehezen, mint egy olyan férfit, akivel öt perc alatt lebeszélted a szexet valami oldalon.

2014. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!