Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan és hol érdemes, perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol érdemes, perverz, szexhiányos, kisfarkú, biszex pasiknak ismerkedni? Hol találhatók mindenre kapható lányok akik nem prostik és gerjednek az ilyesmi pasikra?

Figyelt kérdés
Nem budapesti vagyok, dél-dunántúlon élek, netes partner keresőkön nem nagyon találok környékbeli perverz lányokat, inkább az ország más részein.

2014. aug. 3. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kövér is vagyok, ez még lehet fontos infó :D
2014. aug. 3. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok, csak én meg a tiszántúlon élek :D egyszer majdcsak lesz valaki :D
2014. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háh!, hát igen, talán Budapesten kicsit könnyebb dolgod lenne, jobban eltudnál vegyülni
2014. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!