Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Mesélnétek a biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Mesélnétek a biszexualitásról?

Figyelt kérdés
Egyformán vonzódtok mind a két nemhez? Melyik nemben mi vonz? Hogyan élitek meg? Környezetetek?

2014. aug. 7. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha megfog a személyisége, akkor a továbbiakban nem érdekel a neme, a lyukak közt meg nem teszek különbséget. Minden test tud szép és vonzó lenni.
2014. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy annak számítok-e. A saját nememben nem vonz igazából semmi, csak izgat, hogy milyen lehet leszopni valakit, vagy milyen lehet, ha análisan közösülnek velem. Igaz, egyikben se volt még részem, és lehet, hogy csak az évek óta tartó egyedüllét miatt vágyom erre. Környezetem nyilván nem tudja.
2014. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez erdekes. En is hetero kapcsolatban elek de engem is nagyon erdekelne milyen fiuval lenni. Eddig meg nem mertem kiprobalni de sok erv szol mellette hogy nagyon jo lehet.
2014. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én se tudom, hogy valaha is kipróbálnám-e, mivel a férfi test nagyon nem vonzó számomra. de az análszexet tuti nagyon élvezném, már a gondolata is felizgat.
2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezem másik végletről, engem a fiúk vonzanak sokkal jobban, a lányok csak egész ritka esetekben.
2014. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Bi fiú vok és a csajok jobban vonzanak, de a pasik meg hagyják az anált és szerintem jobban oráloznak. Meg néha jó fogdosni vki farkát. Én így vok.
2014. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Én pasi vagyok 30 éves és szexuálisan a fiúkhoz vonzódok, érzelmileg a lányokhoz, ez elég ciki és frusztráló érzés
2014. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ne tartsad cikinek és frusztrálónak, szerintem csupán csak érzékeny lelkű férfi vagy ami egyáltalán nem baj, és úgy tartod, hogy a lányokkal jobban tudsz lelki dolgokról beszélgetni. Szerintem valami ilyesmi lehet a helyzet. Móni29.
2015. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!