Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Hol találtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Hol találtok állandó partnert?

Figyelt kérdés
Csak mert én elég sok energiát fektettem idén nyáron ebbe és semmi:( Kövérek, csúnyák, messze lévők(Én Pest), stb. Aki normálisnak tűnik azok meg vhogy eltűnnek vagy pl annyira kezdők h elmegy a kedvük ha kiverték. Meg ilyenek. Csak én tapasztalom ezt?:(

2014. aug. 9. 08:54
 1/7 kovpet ***** válasza:
100%
Nem egyszerű. Kitartóan kell keresni.
2014. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Illetve nem is kell keresni, mert jön az magától. Az igazi legalábbis magától szokott jönni. Menjél el olyan programokra,ahol komolyabb lányokat lehet megismerni. Biztos nem csak kövérek meg csúnyák vannak ott. Menjél kirándulni, akár egy baráttal, ha lány még nincs, vagy kajaktúrára, tanulj meg kajakozni, vagy biciklitúrára, akár egyedül is, és lehet, hogy két lány pont arra kerekezik, és kész is az ismeretség. Csak ne bulikban keress, mert ott normális lányt nemigen találsz. Vagy ősztől menj színházba, netán hangversenyre, de itt a komolyzenét értettem.
2014. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
100%
Szenter, te milyen lányról beszélsz? :) A kérdező biszex és srácot keres ("elmegy a kedvük ha kiverték").
2014. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akartam is írni, hogy sztornó a válasz, de megelőztél.
2014. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok,és mivel sokat melózok azt is vidéken,csak hetenet 1x jövök haza(Bp-re) nekem még nehezebb...
2014. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bi srácokat a tarhonya bokrok mögött lehet találni ezt mindenki tudja.
2014. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na és tarhonya bokrot?:D
2014. aug. 12. 07:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!