Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácok! Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Miért nem szeretitek a biszex fiúkat?

Figyelt kérdés
Ismerkedni akartam, mert érdekel milyen ha fiú elégít ki, de ha megtudták h kezdő vagyok vagy h bi akkortól nem írtak akiknek írtam:( Vékony, 24 éves, budapesti fiú vagyok, tehát nem az van h idős, kövér lennék. Nem értem:( Gáz ha bi vok?

2014. aug. 10. 09:38
 1/6 anonim válasza:
Én nem utálom őket :)
2014. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mert nem szeretünk korpa közé keveredni :)

viccet félretéve általában meleg meleggel bisex bisexel ismerkedik bár ha nem kapcsolatot akarsz csak egyéjszakásat nekem mindegy hogy bisex vagy-e vagy sem :) (én meleg vagyok)


azért nem szeretik a bisexeket amúgy mert nekik több kell mint a melegeknek (csajok) ezért kevésbé bíznak benne

A kezdő dolog meg gondolom zavarja hogy nem vagy olyan tapasztalt vagy stb. (gondolom én)

2014. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Ha van itt pesti korombeli akinek ok, írhat bártan...
2014. aug. 10. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
bisex férfiként úgyvélem,hogy félnek a megcsalástól(lányal) és hogy sosem lesznek teljes értékű partnerei a srácnak,mert nem tudnak hébe-hoba "puncit,cicit növeszteni"
2014. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok, én nem azt mondom, hogy nem szeretem őket...az exem is bi. Mint az előttem lévő is mondta igen én félek attol, hogy megún, mert csaj kell neki...Lássuk be nem tudok pont olyat adni, mint egy csaj. De ami tőllem kitelik azt megteszem. De igen a félelem amegcsalásra az szerintem, mint nekem is. Tudod rossz azzal szembesülni, ha megcsalnak az meg még fokozza is, hogy csajjal...És ha ő pl nagyon beléd szeret akkor az neki borzalmasan szar és az önbecsülését is összetöri.

Személyes véleményem, hogy ez hogy biszex vagy, ez nem mentség semmire. Mert ember vagy, elkéne tudnod dönteni, hogy ha valakit szeretel szerelemből akkor semmi képpen nem csalod meg egyik nemmel sem. Én ezzel a felfogással, hogy ha szeret nem csal meg senkivel, ezzel nagyon jól elvoltunk. Mindig mondta, hogy tudja hogy félek ettől, de ne aggódjak, mert én kellek neki. Ez megnyugtató volt, pláne, hogy a szemében láttam, hogy igazat mond. És bár a szakítás oka az volt, hogy a szülei megtudták attol ugy váltunk el, hogy fáj neki a dolog de ez jött. Azóta mikor taliztunk akkor mondta, hogy nem tud, ismétlem nem tud alkalmira menni, mert a szive nem engedi, mert rám vágyik nem másra (fiu vagy lány). Ez jólesett, és nem értem akkor mért nem mondja, hogy "hee, szeretlek de kis idő kell a szülőknek de várj rám, mert..." vagy valami, nem az hogy elenged. Na jó ez a kérdésnek semmi köze, de a lényeg igen a félelem, de ha valakit megszeretel igazán, mint a mi példánk, akkor nem tudod és nyilván ő se megcsalni. De ezzzel hogy nem lesz ilyen szerintem megkell nyugtatni a másikat. Csupán, mert elhisszük, és megnyugtat. De csak akkor mond ha megtudod tenni.

2014. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kezdő passzív vagyok, ha megfelel ismerkedhetünk :)

25/f

2014. aug. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!