Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Valaki próbálta már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki próbálta már hármasban? Olyanok írjanak, akik tényleg próbálták már. Pozitív, negatív tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

pontosan mi érdekel ?

kérdezz nyugodtan

2014. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
igen, jó volt!
2014. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
irigyellek titeket, én egyszerűen nem találok a párom mellé még egy csajt aki belemenne...
2014. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

meg kérdés milyen 3as érdekel ???

2 pasi 1 lány

vagy 3 csaj ?

vagy 2 csaj 1 pasi?

2014. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2 csaj 1 pasi, két pasi 1 csaj.
2014. aug. 28. 21:42
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Mindegyiket próbáltuk, mindegyik jó volt!
2014. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
2 csaj egy pasit próbáltam, kár volt, sajnos szakítottunk rá fél évre. Pedig imádtam a csajt. És benne is volt, de valami megváltozott szerinte. Utána mindig ezt látta maga előtt, nem tudta kiheverni... Aki komoly csajjal van, annak nem ajánlom. Csak ha baráti a dolog.
2014. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi 30 éve vagyunk együtt és kiprobáltuk mind a két felállást!
2014. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nem történhetne meg, mivel mind a ketten akarjuk és mindenre felkészültünk, szóval féltékenység kizárva. Valószínű ti előtte nem nagyon futtattátok le a lehetséges eshetőségeket és ezért lett szakítás a vége. Erre komoly felkészülés szükséges, és szabályok, amit előtte tisztázni kell, és be kell tartani, hogy utána ne legyen ez a vége mint nálatok.
2014. okt. 19. 00:49
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Voltak szabályok nálunk is. Nem barátnőt hívunk, hanem ismeretlent nagyjából. Jó, nehezen lett egy szép csaj, aki benne volt, egyikünk se kötődött hozzá nagyon. Haver szintjén volt. Megtörtént a dolog. Itt még kitérnék arra, hogy azért két csajjal hancúrozni sem egy leány álom, főleg elsőre. És persze egyikük sem volt leszbi jellem. Szóval minden miattam volt úgy mond. A barátnőmmel kezdtem, aztán a másik csaj lovagolt, de sajnos én én se élveztem úgy, ahogyan elképzeltem. A bnőm nagyon édi volt, mondta, hogy adjak neki, és közben simogatott lent, de nem volt olyan jó, mit csak vele. Aztán kicsit belejöttem, volt még 2 póz, a bnőmmel is cseréltek, és benne mentem el, gumival.

Aztán nem is volt semmi gond, mondta, hogy szerettem volna, reméli jó volt, neki se volt rossz.

Nem is jött ez ki, hanem hetekkel később, hogy egyszer totál más dolgon felhúzta magát, és akkor vágta a képembe, hogy ez megalázó volt neki, pedig akarta ő is, nem csak miattam.

De nem hitte volna, hogy ugyan úgy fogom élvezni a másik csajjal is. Meg, hogy ő akkor csalódott kicsit, de nem mondta eddig. És innentől kicsit borult a bili, nagyjából szartam rá. Szakítottunk akkor rögtön.

Nem akartam pátyolgatni. Pedig életem egyik legjobb csaja volt.

2014. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!