Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyhogy manapság minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy manapság minden második 14-15 éves lány vagy akár fiú (végül is mind1 mert pont erre irányul a kérdés) biszex?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ez most az új tinidivat a csillámló vámpírok után? Most mindenki hirtelen bisex lett vagy mi?

2014. szept. 2. 15:43
 1/9 simerkedunk válasza:
50%
divat :)
2014. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csokkikutya válasza:
50%
én is unom már hogy minden lány biszex -_-
2014. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm se az. Pedig jó lenne. Én is bi vok és 24...
2014. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Az arányuk nem változott a heteroszexuálisokhoz képest, csak már többen merik bevallani (akár maguknak, akár másoknak). Biszexuális nem "lesz" valaki, ez nem egy divat, nem egy betegség. Valaki vagy így születik, vagy nem. Az, hogy valaki úgy öltözködik és/vagy viselkedik, hogy számodra biszexuálisnak tűnhet, nem jelent egyet azzal, hogy az is.
2014. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Előző: a biszexualitás nem betegség, de nem is "ennek kell születni".

Vannak hajlamok, vannak születés előtti és születés után környezeti tényezők (hormonok, nevelési minták, stb.)

És igen, befolyásolja a divat is.

És az is benne van, hogy pont a 13-17 éves korszak az, amikor kinyílik az ember szeme a szexualitásra, kíváncsiskodik, kipróbál 1-2 dolgot a képzeletében vagy a valóságban, aztán megtalálja, mi is az, ami neki jó. A tini biszexek nagy része szerintem nem lesz biszex 10 év múlva.

2014. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is biszexuális vagyok,képzeld,és nem divathóbort miatt csinálom,hanem mert nagyon tetszenek a lányok,és az életemet is egy lány mellett képzelem el,nincs itt semmi divat,egész egyszerűen ilyenek vagyunk és kész!
2014. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, jól van, ha te valóban így gondolod, akkor hagylak álomvilágban. Nem célom bárkit meggyőzni. Amit az előző válaszomban leírtam az a saját véleményem, amit elsősorban magamból kiindulva formáltam. Én például ha akarnék sem tudnék szakítani azzal, hogy melyik nemhez vonzódom, 14-15 évesen sem tudtam volna, azért meg főleg nem, mert hogy valakik szerint milyen kúl. De ezek szerint biztosan egyedül vagyok így ezzel. Tekintettel arra, hogy a kérdés eredeti tárgyától egyre inkább távolodunk, részemről ezt a társalgást lezártnak tekintem.
2014. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gigi: nem mondtam, hogy hóbort lenne.

Csak azt, hogy a környezet befolyásolja az ízlésünket (a szexualitás "ízlésünket" is). De ebben semmi "leszólás" nincs, ez teljesen normális. Így működik az emberi társadalom, hogy a környezetünkből átveszünk mintákat.

Én rosszul lennék, ha sült sáskát kéne ennem - ez is a környezet hatása, az én ízlésemre, hisz egy csomóan megeszik, tehát ehető.

Más meg rosszul van egy nem csupasz puncitól - ez is.


A legtöbb fiatal viselkedésében megjelenik a kortársak mintája: sokan cigiznek, nagyon sokan isznak (alkalmilag, részegedésig), soknak van tetoválása, legtöbben szőrtelenítik a nemi szervük - miután 30 éve mindezeket sokkal kevesebben csinálták, ezért nyugodtan mondhatjuk, hogy a "környezet hatása" (magyarul divat).

Ha ilyen esetekben van környezeti hatás, akkor a szexualitás "céljában" miért ne lenne?


A divat szó nem feltétlenül pejoratív: divat angolul tanulni, vagy divat egészségesen étkezni, vagy biciklizni a városban, vagy 2-nél több gyermeket szülni/nevelni - ezek, azt hiszem nem rossz dolgok.


Egyébként a témától nem tértünk el.

2014. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Freud szerint egy bizonyos életszakaszban mindenki bi.
2014. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!