Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a biszex fiúkról? Összejönnétek egy biszex sráccal?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort is :)

2014. szept. 9. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majdnem össze is jöttem. Engem nem befolyásolt.
2014. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Siman ossze jonnek :D 16/L
2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nalam sem akadaly ;3
2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez érdekes.
2014. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti ez egy érdekes kérdés. Először arra gondoltam, hogy lehet rosszul esne, ha egy férfi miatt hagyna el, de rájöttem, hogy ugyanúgy elhagyhatna egy nő miatt is, és az eredménye ugyanaz lenne. Elhagyott lennék. Viszont, ha lehorgonyoz egy nő mellett akkor miért? Ha meg egy férfi mellett, akkor miért? Mármint ezt úgy értem, hogy aki biszex az ugye mind a két nemhez vonzódik, szóval akkor honnan tudja, hogy most melyik a Nagy Ő? Remélem azért valaki értette hova akartam kilyukadni.


Viszont most elképzeltem, hogy van két biszex srác, akik szerelmesek belém + egymásba + én beléjük. Micsoda hármas lenne :D Amilyen hülye vagyok, lehet kipróbálnám xD


Ja, amúgy bocs, hogy a kérdésre nem adtam konkrét választ.

2014. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszi a valaszokat :) orulok hogy ez senkinek nem lenne akadaly :)

Tobbiek valaszat is varom :)

2014. szept. 9. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne és én is szerelmes lennék belé miért ne? Egy kapcsolat függetlenül attól, hogy ő most biszex vagy hetero tönkremehet...


22

2014. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én egy biszex sráccal vagyok együtt
2014. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
A biszex pasi nem akar együtt élni pasikkal, csak a szex jön be velük. Lelkileg és mindenhogy a nőkhöz vonzódik, de mint fűszer bejön neki a farok is és az anál.
2014. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne altalanosits azert xEn speciel senkivel nem akarok egyuttelni :D
2014. szept. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!