Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiuk ti szortelenititek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiuk ti szortelenititek magatokat? Mas fiuktol elvarjatok?

Figyelt kérdés

22/F

kort is irjatok



2014. okt. 13. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a sok meleg kérdés mostanában? Egy generációnyi nő jut nekem?
2014. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Azé van ilyen sok homi kérdés, mert most akarja mindenki bevallani hogy mennyire meleg, és hogy mennyire nem képes magának egy nőt szerezni, mert azt látja hogy ezek a SWAG YOLO páwák azok akik a csajoknak kellenek, és nem az értelmes srácok.

De a csajok se normálisabbak, mert azok is már csak k_rvák, és egy normális sincsen. Nekem is elegem van a b_zikból mostmár, mert mindegyik rám mozdul (de h miért nem tudom), és a csajokból is, mert az összes r_banc.

De én semmi pénzért nem lennék meleg.


Egy konkrét vélemény most egy 17 éves sráctól.

2014. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az a SWAG YOLO???
2014. okt. 13. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
páwa. Amit szintén szétb.armolták. A páva egy szép állat. De akik dupla v-vel írják és ahogy öltözködnek......
2014. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Második válaszoló, a kérdésre nem adtál választ viszont elmondtad hogy milyen értelmetlen a mostani generáció. Gratulálok, kérlek fáradj át egy másik kérdéshez. A kérdésre válaszolva, szerintem nincs összefüggésben a szőrtelenítés a szexualitással. Például én olyan meleg vagyok hogy füstjeleket tudok adni a segglyukammal, de túl lusta lennék szőrteleníteni. Más fiúktól pedig nem várnám el, sztem jobban néz ki az ha valaki szőrös.
2014. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem a kérdésre válaszoltam, hanem az első válaszolónak :D
2014. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 "Például én olyan meleg vagyok hogy füstjeleket tudok adni a segglyukammal" ---- ezt hogy erted?
2014. okt. 14. 08:08
 8/10 anonim ***** válasza:

alapból nem,de ha kérik akkor a szakál/bajusz kombót lecsapom.

kb ezt várom a másiktól is.

2014. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
anyu-anyu-anyu!!!!! Néééézzdd!!! Homokozóóóó!!!!
2014. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mondjuk,annyi a lényeg hogy nem szőrt akarok nyalogatni,tehát a farkát,zacsit,arcot azt szabaditsaki.

én pedig olyan vagyok amit kér,az aktuális partner.

2015. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!