Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első szex? Leszbikus téma

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Leszbikus téma

Figyelt kérdés

Azt hiszem hétvégé leszünk elöször "úgy" együtt a barátnőmmel. Valamilyen jó tanácsok? Tippek? Kb hogy fog zajlani/kezdődni. Nagyon izgulok, hogy ne bénázzam el a dolgokat. Nektek milyen volt az első lányok(leszbikus/biszex)? Hogy zajlott pontosan?

Előre is nagyon köszi a válaszokat.

18/L/bi



2014. okt. 17. 21:41
1 2 3
 1/22 pocakkk válasza:
100%
csók volt már?
2014. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Csak viselkedj természetesen es ne aggódj :) kezdjetek egy hosszas elojatekkal használd a nyelved sokszor es akkor minden rendben lesz :)) 18L
2014. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Természetesen! :)
2014. okt. 17. 21:44
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2014. okt. 17. 21:45
 5/22 pocakkk válasza:
100%
akkr oké :D mer csókolózás közbe elkezded simogatni a haját, hátát, combját. lassan csókold végig a nyakát le a melléig, akivel én votam szerette ha azt kényeztettem. valószínű ezek után már nedves lesz. puszild végig a hasát a bugyijáig, eközbe még cirógasd a melleit, vagy a lábát. majd a térdétől szép lassan a combján haladj fel apró csókokkal ekkor már simogasd bugyin keresztül, majd miután a lábain elidőztél bugyin keresztül puszild meg majd húzd le róla, és szerintem innen menni fog :) és ne parázz, ha kívánjátok egymást nem rontod el jön magától 17/L/BI
2014. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi! :) sokat segítettél :D
2014. okt. 17. 21:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok és a nőket bírom, de el gondolkodva szerintem talán neki is szerintem az lenne a legjobb ami neked?? Tehát amit te szeretsz, szeretnél azt csináld neki is!
2014. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Thx ;)
2014. okt. 17. 22:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

ne kapkodjátok el, csak akkor kerüljön le a bugyi, ha már teljesen ki vagytok készülve :D

nálunk a vad smárolásból szokott szex lenni, nyakkiszívás, simogatások, mellizgatás, és ujjazás...aztán már orál van ujjazással együtt és általában abból lesz az orgazmus, utána összebújunk, vagy jön a következő menet :D


a 69-et is nagyon nagyon szeretjük, de az kicsit macerás, elsőre nem ajánlom

2014. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. okt. 18. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!