Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan vezessem rá a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, hetero, de most pont szingli, és ki akarom próbálni az egyik barátnőmmel aki tuti nem utasítana el, de kicsit azért zárkózodtabb.

Ott fogok aludni nála, de az ágyban hogy kezdjek neki, hogy ne legyen túl tolakodó de azért felizguljon ő is?

Lánnyal még soha nem próbáltam.

22/L



2014. okt. 19. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha tuti nem utasítana el akkor mi itt a probléma?
2014. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Te sem tudsz mit kezdeni már a szabadidőddel. Keress valami elfoglaltságot az érdeklődésednek és a képességeidnek megfelelően.
2014. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lány vagyok, hetero, de ...."


..... de inkább biszexuális, ha erre vágysz.

2014. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy nem tudom hogy kezdjem el. És ő szégyenlősebb, szóval neki is fel kell valahogy oldódnia.

Azon gondolkodtam, hogy ő mivel még szűz és sokszor kérdezte már milyen a szex, megmondom hogy mutatok pár dolgot amivel felizgathatja majd a pasiját. És akkor elkezdem csókolgatni a nyakát, masszírozom a mellét... és a többi jön magától. szerintetek jó ötlet?

2014. okt. 19. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
jól hangzik, esetleg egy kis alkohol társaságában, könnyebben feloldódtok
2014. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet bi vagyok, de már régóta tervezem hogy jó lenne kicsit leszbizni vele :) és végre most szingli vagyok, nem akarom elszalasztani.
2014. okt. 19. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Eh... mi lesz, ha mégsem szeretné?

Hogy fogsz ezután ott aludni nála?

Azért ez elég drasztikus dolog csak úgy, hirtelen.

2014. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bújj csak hozzá... Ha megengedi, hogy az ágyban fekve hozzá bújj, és átöleld, a többi megy majd magától.
2014. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja amit írsz az faja,egy kis pia is legyen hogy könnyebben oldodjon.

és arra is lehet fogni,ha mégsem vevő.

2014. okt. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!