Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lettem ha folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lettem ha folyton izgat más srácoknak mekkora?

Figyelt kérdés
Nekem átlag méretem van és vhogy mindig a nálam átlagosabb izmosabb pasikról elképzelem mekkora lehet. Sőt egy nagyobb méretet meg is fognék szívesen. Ilyesmiire nyitottak a biszexuális vagy meleg srácok? 27vok és pesti és kb basszus 1 hete ezen kattogok.:(

2014. okt. 28. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet h bi vagy, de amúgy én is hasonló dolgokra nyitott vagyok!
2014. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettél, hanem vagy valószínüleg.

Érdekes egyébként hány srác abszolút befogadó egy szerszám kényeztetésre.

Még az is lehet egyszer majd én is felfedezek egy ilyen vonalat magamban :DDDDDDDDDD


A lényeg: esélyes, hogy ez a helyzet bi vagy. De igazán 100% akkor lesz ha lesz is kalandod egy sráccal és kiderül, hogy szívesen kézimunkázol vagy orálozol neki, kvázi bejön neked a dolog.


Jah, és ne harcolj ellene, esélytelen kűzdelem lesz. Fogadd el, és ennyi. (mindenkinek ezt javaslom akinek vannak ilyen vágyai)

2014. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitott vagyok ilyen dolgokra, de nem annyira nagy a szerszám, meg persze izmos sem vagyok. :) de szerintem vannak ilyenek sokan rajtam kívül is, akiket érdekelne az érdeklődésed. :)
2014. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút nyitott vagyok hasonlókra.

25F BP

2014. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyitott vagyok ilyekre és szintén átlagon felüli 😀


26\f bi

2014. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
De sok meleg van itt..... De az biztos hogy nem lettél az, ha nem az voltál mingig is!
2014. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Te nem vagy meleg, hanem csak egyszerűen bisex. De ezzel nincsen semmi baj, én is az vagyok.
2014. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én csak 1-et látok, a 6-ost.
2014. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
8-as neked ki osztot lapot? J amúgy biztos te is az vagy de sajnálak.
2014. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj megkérdezném, hogy emil, NEKED osztott lapot?
2014. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!