Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, de ő felvetette a hármas felállás gondolát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve járunk, szerelmes vagyok a barátnőmbe. Szexuális téren is passzolunk, épp ezért volt derült égből villámcsapás, mikor barátnőm egy beszélgetés során felvetette, hogy izgatja a fantáziáját a hármas felállás(plusz egy nővel vagy plusz egy pasival). Nekem rohadtul nem fűlik a fogam ilyesmihez, már attól szarul érzem magam, ha elképzelem, hogy valaki "úgy" ér hozzá, pláne a szemem láttára.

Csajom nyugtatgatott ugyan, hogy csak a kaland, az izgalom, meg az újdonság miatt gondolkozott ilyesmin (mikor megkérdeztem, nem tudott olyasvalakit mondani, akivel kipróbálná), de ez akkor is szarul esett. Ha mégis belemennék, félek, utána már nem tudnánk ugyanúgy nézni egymásra, valami elromlana kettőnk között. Mit tegyek, ha egyszer azzal áll elő, hogy tényleg ki akarja próbálni?



2014. nov. 1. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Beszélj vele és mond meg neki hogy neked ez nem oké.

Vagy mond neki azt hogy oké de akkor +1 lány és nem pasi.

Amúgy elég nehéz ilyenre lányt keresni pláne olyat aki csinos és szép (mert ugye ha már beveszünk valakit akkor a szemünk is lakjon jól)

Mond azt hogy oké de te döntesz abban hogy kivel csináljátok.

Úgysem találtok egyhamar olyan lányt aki szép is csinos is és biszex is.

2014. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezt megszívtad. Ha már ez eszébe jutott, akkor úgy is az lesz amit akar, vagy veled, vagy nélküled. Hidd el, tudna mondani személyt, csak nem akarta. Előbb a reakcíódat akarta látni.
2014. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
A barátnődbe semmiféle érzés nincs irántad.Csak használ.
2014. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen kell rosszra gondolni. Simán eltudom képzelni hogy mindig is izgatta a dolog és ezért akarja kipróbálni. Lehet egy alakalom után nem is lesz több mert annyira nem lesz jó mint amilyennek gondolja.

Ha tőlem ilyet kérne a barátnőm nekem is fura lenne, mert én mellette nem akarok mást. De ha ez a vágya én bele mennék, de csakis nővel. Azt nembírnám nézni, hogy hozzáér egy másik férfi, azt meg pláne nem hogy meg is dugja. 26F

2014. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van a barátnődnek !! Nagy kaland, Én is csináltam már a csajommal meg a baratnőjével.Szuper volt,ahogy ő kiszállt a farkamból aztan hivta a baratnőjet,a csajom fogta a farkamat és ő vezette be a baratnője puniába a farkam saját kézzel.Én a hátamon feküdtem.Szuper volt. 16 F.
2014. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
teljesen megértelek, mi is pont így vagyunk a párommal, istennek hála, mindketten ugyanezen a véleményen. Valóban lehet valami gond, ha a barátnődnek nem elég a veled való szex. Próbálj meg vele őszintén besézlni, hátha kiderül, hogy van valami, ami esetleg hiányzik neki a nemi életetekből (persze, a hármason kívül, el tudom képzelni, hogy máshonnan ered a probléma, mivel én nekem eszembe sem jutna, hogy egy harmadik ember részt vegyen kettőnk legintimebb kpcsolatában)
2014. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
ezt azért tisztázd vele.
2014. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Épp azért lepett meg, mert amúgy klappolunk az ágyban (is), van, hogy egy éjszaka háromszor-négyszer csináljuk... :S
2014. nov. 3. 08:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs egy helyes barátnője? Tudom, Neked senki más nem jön számításba a párod mellett, de hátha.
2019. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!