Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pénteken egy baráti összeröffe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken egy baráti összeröffenés után egymásnak estünk a haverommal/szobatársammal, és itt most nem verekedésre kell (sajnos? ) gondolni. Mit tegyek? Biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Egész hétvégén ezen agyaltam, de nem jutottam sokra, és sehova se tudtam fordulni ezzel a kérdéssel (ismerősök stb), szóval úgy gondoltam, itt talán kapok valami segítséget, ha már úgyis anonim az oldal.


Eléggé össze vagyok zavarodva...

Úgy volt az egész, hogy még utolsó nap (pénteken) összeültünk egy kocsmában kicsit beszélgetni meg iszogatni a többiekkel. Aztán szétszéledtünk, ki-ki amerre lakik, mi ketten visszamentünk a saját kolinkba.


Szobatársam nem volt még álmos, és -bár korán reggel indult haza vonattal- mondta, hogy még csináljunk valamit. Elkezdtünk filmezni, közben még egy bort felbontottunk. Feltűnt, hogy egyre közelebb fészkelődik hozzám, aztán meg lecsapta vigyorogva a laptop tetejét, és közölte, hogy szerinte unalmas és inkább ne nézzük tovább. Annyira engem se érdekelt a film, szóval felőlem rendben volt.


Na de ami utána történt... Mondta, hogy piramisozzunk (annyi a lényege, hogy egy kortyot iszik ő, én kettőt, aztán ő hármat, én négyet stb; elég beteg dolog:D)

Aztán felvetődött a szex téma. Minden körnél kiteregettünk valami "titkot" ezzel kapcsolatban. Mikor ő jött, rám mosolygott, és benyögte, hogy csókolnivaló a szám, szívesen megkóstolná...


Totál error, hatalmas döbbenet a részemről, nem nagyon tudtam érdemben hozzászólni ehhez a kijelentéséhez. Neki is feltűnt, mert zavartan felröhögött, aztán letette az üveget és közelebb mászott hozzám. Még mindig nem tudtam mit kezdeni az infóval, ő meg megint csak mosolyogva egyre közelebb hajolt hozzám. Aztán suttogva kérdezte, hogy megengedem-e.. nem mondtam semmit, de önkéntelenül is lenéztem a szájára, és nyeltem egy nagyot. Valószínűleg biztatásnak vette, mert a következő pillanatban megcsókolt.


A "legrosszabb" az egészben, hogy rohadtul bejött a szitu. Szóval visszacsókoltam.

Kicsit el is szaladt velünk a ló, a szexig nem jutottunk el, viszont elég sokáig eljátszadoztunk egymással másképp, ha értitek, mire gondolok...

Aztán úgy, ahogy voltunk, meztelenül elaludtunk egymás karjaiban.


Reggel arra ébredtem, hogy próbál minél óvatosabban kiszabadulni az ölelésemből, miközben halkan káromkodik. Nem mutattam, hogy ébren vagyok, kíváncsi voltam, mire gondol így másnap reggel (tudom, gonosz vagyok, de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel).

Eléggé zavarba jöttem, mert miután felült, egyszerűen éreztem, hogy engem figyel. Aztán sóhajtva felkelt és elkezdett készülődni. Még előző nap, mielőtt elmentünk kocsmázni nagyjából összepakolt, szóval nem maradt sok minden reggelre.


Mikor már totál kész volt (több értelemben is akár), igencsak meglepett. Odahajolt, és egy hosszabb puszit nyomott a számra, óvatosan megsimogatta az arcom, majd egy sóhajtás kíséretében fogta a cuccait, és lelépett.

-------------------------------------------------------


Ennyi lenne a sztori.

Azóta nem keresett, és én se őt. Egyszerűen nem tudok mit mondani neki, ő meg szerintem nem mer inkább semmit se mondani... A megnyilvánulásaiból az jött le, hogy nem csak heccből csinálta ezt az egészet.

Igazából jól esett, de ez azért kicsit megijeszt, mivel eddig nem voltak ilyen "sötét gondolataim" fiúkról :')

Ezek alapján elképzelhető, hogy biszex vagyok?


Holnap (de mivel hajnali 1 múlt, mondhatom, hogy ma) jön vissza, és én nem tudom, mit kezdjek vele. Fura, hogy nem keresett. Mi van, ha eljátssza, hogy nem emlékszik rá? Nem tudja, hogy ébren voltam..


Ötletek? :\

Előre is köszi. És kérlek a homofób kommentekkel kíméljetek. Pont eléggé kétségbe vagyok esve ahhoz, hogy ne toleráljam őket :)

20/F



2014. nov. 3. 01:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Húha, ez nagyon hosszú lett, bocsánat. Mindenesetre köszönöm, ha elolvassátok és válaszoltok is (valami normálisat)! :)
2014. nov. 3. 01:15
 2/54 anonim ***** válasza:
98%

A szobatársad biztos hogy meleg/biszex de azt hogy te az vagy-e csak te tudhatod.

Ha élvezted és máskor is megtennéd akkor valószínűleg az vagy de lehet csak a kíváncsiság okozta meg az alkohol.

2014. nov. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%

én felizgultam :P

Gratulálunk ön Biszexuális!

:)

2014. nov. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm.. Szerintem aranyos sztori! :)

Látszik, hogy tényleg nem nagyon tudod hova tenni ezt az egészet. Gondolom megijedt, hogy ilyen nyíltan bepróbálkozott nálad, és akár azt is elképzelhetőnek tartom, hogy (attól függően, mit lát rajtad) semmissé teszi az egészet, amolyan felejtsétek el, részegek voltatok módon. Vagy ja, "nem emlékszik rá".

De szerintem jobb lenne, ha megbeszélnétek :) A leírtak alapján úgy tűnt, tetszel neki már régebb óta. Na meg valamit benned is megmozgatott ez a dolog :P

Még van egy kis időd, persze pihend ki magad rendesen, de gondolj bele, hogy JÓZANUL is képes lennél vele csókolózni stb? Ha igen, akkor van rá esély, hogy biszex vagy..

Én szurkolok, remélem jól alakulnak a dolgok! Feltétlen mesélj majd! :)))

2014. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
100%
A leírtak alapján eléggé összemelegettek..szóval ha te is mind ebbe benne voltal akkor talán van benned valamennyi biszex hajlam..egyébként a pasi z biszex vagy nem?ezt azert kérdem mert reggel adott a szadra puszit vagyis biztos tetszett neki a dolog..azért kíváncsi vagyok mi llesz veletek ha ma hazajön
2014. nov. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem adj időt magadnak, gondolom nics csajod és vágytál egy másik kézre. A bor amúgy is ilyen vigyázn i kell vele
2014. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
4%
Ha b#zi akarsz lenni akkor így tovább, ha nem akarsz b#zi lenni akkor mond neki ezt: kicsit bevoltam piálva tegnap, én nem vagyok b#zi felejtsük el ami tegnap történt. De volt már kapcsolatod (lánnyal)? Ha nem érdeklődsz a lányok iránt akkor meleg vagy, ha érdeklődsz akkorlehetséges, hogy biszex vagy. Bocs a helyesírási hibákért tableten írtam.
2014. nov. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
94%

mindkettőtökben van kisebb-nagyobb érdeklődés a saját nemetek iránt, ezzel semmi gond vagy meglepő nincs.

viszont azt csak ti tudjátok majd kideríteni, hogy mit akartok kezdeni a szituval...problémát csinálni belőle felesleges, jól esett, élveztétek, örülj neki, egy tapasztalattal gazdagabb lettél. Ha erős az érzelmi kötődés is köztetek, akkor elgondolkozhattok azon, hogy belemenjetek-e egy kicsit komolyabb kapcsolatba is egymással, vagy megtehetitek azt, hogy csak így máskor is eljátszadoztok néha, illetve mondhatjátok azt is, hogy ez egyszeri eset volt, jó volt, köszönjük, elég volt. De beszéljétek át a dolgot, és merj őszinte lenni magaddal. Ide nem kell, hogy leírd, de magaddal beszéld végig, hogy jól esett-e, jó volt-e vele az ágyban, hogyan érzel iránta érzelmileg stb...

2014. nov. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
94%
Elég valószínű,ha vonzódsz hozzá.
2014. nov. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
100%
Józanul is így érzel? Ha igen, és szeretnéd folytatni, tégy úgy. Gondold át, és figyeld meg majd a viselkedését. Szerintem bi vagy, de ezt neked kell eldöntened. Sok sikert!
2014. nov. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!