Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok titeket taszít vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket taszít vagy izgat ha egy pasi érzékeny kissé lányos lelkületű és szexuálisan is az alárendeltséget szereti, képtelen a vad kemény szexre és erősen biszex?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem taszít,csak nem jönnék össze ilyennel.Biszex-el biztos nem!
2014. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Engem taszítana mert imádom ha a párom "uralkodik" rajtam és vad.

2014. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pasikban én is a vad uralkodó típust kedvelem és lányokból is az erősebb karakterű irányító tipus vonz ,de tapasztalataim szerint ők is a vadabb szexet részesítik előnyben ígykissé nehéz dolgom van ..
2014. nov. 8. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Elfogadom, ha valaki ilyen, de nem jönnék össze vele. Egy férfi legyen férfi.
2014. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 es: igen a legtöbb nő a férfias pasikra bukik azok izgatják őket stb,és sajnos a domináns vágyakkal rendelkező csajok is maximum néha eljátszanak velem de sem kapcsolatot sem szexet nem akarnak tőlem,mert ezekre nekik is az alfahím típus kell.. :(
2014. nov. 8. 10:05
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
párom nem alfahím, viszont amikor kell, akkor férfi és tudja, mit kell tennie.
2014. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 os: az élet minden területén tudok határozott ,kreatív és férfias lenni..sikeres vagyok munkámban,sikeres voltam a sportban stb..csak a párkapcsolatok és a szexualitás ahol kiütközik a lányos énem és ez megnehezíti az életet eléggé
2014. nov. 8. 10:23
 8/8 anonim válasza:
63%
Szerintem/nekem nem taszító, sőt :) L/bi
2014. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!