Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Nektek is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Nektek is van SLAVE vágyatok? Lehet ez vmi olyasmi h feloldozzon a vágyból?

Figyelt kérdés
Szóval néha vonzanak a fiúk, de amúgy nem. Azonban az pl tetszene ha úgy kéne sráccal lennem, hogy nincs választásom. Tehát pl tudja rólam és ha nem hagyom h kielégítsen elmondja vagy ilyesmi. Ez most SLAVE vágy vagy csak egy olyami h így nem érezném azt h én választottam a sráccal a szexet és nem lenne bűntudatom. Remélem érthetően fogalmaztam meg. Már húszas éveimben vok tehát nem tini vok.

2014. nov. 8. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A SLAVE egész más szerintem. Ott a másik nem dönt semmiről... Persze azért határok vannak, de semmiképpen nem a slave szokott lenni akit kielégítenek, hanem aki kielégít. Nekem DOM vágyam van:) Amúgy meg persze simán lehet, hogy ezzel nyugtatod magad de ettől még TE akarod ezt és te döntesz tehát egyre megy hogy minek állítod be.
2014. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
persze, hogy ő akarja, csak a tudat alatt, nem akarja beismeri. tipikus bűntudatos sírvamaszturbálós látens homi
2014. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sub fantáziáim vannak, és kicsit mazo is vagyok (de inkább sub). Egyszer kipróbálnám sráccal...
2014. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez olyan SUB-osan hangzik,akár slave is lehetde ott azért akad más bőven(és nem csak fiúra vonatkozik).

de ott bezavar az hogy egyszerre vágysz kényszerre,és dominanciára.

abűntudat viszont meglessz,mert ha végül is történik bármi,ott fog motoszkáli benned,hogy ha nagyon akartad volna véget vethettél volna neki.

2014. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!