Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek! Ti hittek a biszexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti hittek a biszexualitásban?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint az csak egy mentőöv. Mert egy fiúnak könnyebb azt vallania akár magának is, h a fiúk IS bejönnek, mint azt h a fiúk jönnek be... ergo β%zi.

Leginkább melegek válaszát várom, mert az érdekel h ők mit gondolnak. A bik nyilván azt mondják majd h létező orientáció.



2014. nov. 15. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de a biszexualitás nem vallás, hogy hit kérdése legyen. Kutatók, szakemberek is foglalkoznak vele, nyilván nem egy mondvacsinált dolog.

És azt a részét hogy magyarázod meg, hogy bizony vannak olyanok, akik le is fekszenek mindkét nem tagjaival? Ne mondd már, hogy egy színtisztán meleg srác képes lányokkal dugni csak azért, hogy elmondhassa magáról, nem csak a fiúkat szereti? És hogy magyarázod a nőnemű biszexuális személyeket?

2014. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem hit kérdése, a biszexualitás elég gyakori (lásd Kinsley-skála).
2014. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A biszexualitás a legelterjedtebb szexuális irányultság.
2014. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vallom magam biszexnek.
2014. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férjnél vagyok, anyuka vagyok, boldog családban élek...Nem hiszem, hogy ennek ellenére meleg vagyok, csak azért mert szexuálisan vonzódom a nőkhöz is...Ilyen tényleg van...akármilyen fura mindkét nem ugyanolyan vonzó számomra, bár azt hozzáteszem, hogy érzelmeim eddigi életem során csakis férfiak iránt voltak...
2014. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Három féle szexuális irányultság van.

- Non-szexuális (aszexuális - aki nagyon kicsit vagy egyáltalán nem vonzódik szexuálisan az emberekhez)

- Monoszexuális (csak hetero' vagy homo' - nem kell magyarázni)

- Biszexuális (bi', pán' - biszex, aki a saját és egy másik nemhez vonzódik; pánszex, aki a nemet és nemi irányultságot lényegtelennek érezve képes szexuális vonzódást, szerelmet érezni egy másik személy iránt)

2014. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én csak tapasztaltam h aki biszex volt az végül meleg lett. Pl én is. sokáig ringattam magam abban a hitben h bi vagyok... de egy ideje már rájöttem h reménytelenül β^zi vagyok :'D
2014. nov. 17. 09:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És attól, hogy te meg páran féltek felvállalni magatokat, ezért nem is létezik biszexualitás? He? :D
2014. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért tettem fel a kérdést, h megtudjam ki mit gondol a dologrol. én biszexxel még nem találkoztam, az tuti.
2014. nov. 18. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!