Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus/bi LÁNYOK! Kivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/bi LÁNYOK! Kivel voltatok előbb, fiúval, vagy lánnyal? Ha azonos neművel, milyen volt a dolog?

Figyelt kérdés

Tapasztalatszerzés céljából...


Egyéjszakásként-e, vagy kapcsolatban, ha abban akkor mennyi idő után... Mit tanácsoltok?


Szűz már nem vagyok olyan értelemben, hogy voltam már fiúval, viszont lánnyal még nem.


18/L



2014. nov. 27. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én bi lány vagyok, fiúval voltam előbb... És jobb is fiúval, hiába jól nyal a lány és használja a vibrit, pasival nekem jobb.



23L

2014. nov. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
81%
En lannyal voltam elobb. A szex az valamilyen szinte jobb a pasival,de a kapcsolatom a csajszival erosebb volt, mint a fiu parommal.
2014. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok, lánnyal smároltam először és csak lányokkal feküdtem le és jártam (szám szerint kettővel)

Pár pasival eljutottam a csókig, de éreztem, hogy ez nem pálya nálam.

Van leszbi ismerősöm aki többet próbálkozott fiúkkal, de aztán elfogadta, hogy nem megy.

Olyan is van, aki fiúval feküdt le először (kettővel) aztán mikor próbálta lánnyal, rájött, hogy leszbikus és nem biszex.


20/L/L

2014. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok. Lánnyal voltam először, szerettem. Nem voltam belé szerelmes mégis minden igényét ki tudtam elégíteni. :))
2015. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!