Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki biszexből leszbikussá változik?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni,hogy a férfiak egyáltalán nem érdekelnek. És gondolkoztam azon, hogy volt egy barátnőm aki azért szakított velem mert mondtam neki, hogy biszex vagyok és nem bízott meg bennem mert félt, hogy majd férfira is szükségem lesz. De elméletileg szeretett csak nagyon félt emiatt. Most ha felhívnám, hogy ez a helyzet lehetne még köztünk valami?

2014. dec. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Átok a biszexség,az már biztos! >:/

Attól függ,mennyi ideje szakítottatok,de ha azért szakított veled,mert nem bízott benned,akkor belegondolhatna,hogy nőböl is van elég a világon ahhoz,hogy megcsald,ha megcsalnád.Annyira hülyeség a bizalmatlanságát a biszexségre fogni.Aki hűséges,hűséges,aki nem,nem!Ez nem szexuális irányultság,hanem egyéniségfüggő dolog.


ja,és a fő kérdésedre válaszolva,igen létezik.Vannak olyan emberek akiknél a biszexség csak átmeneti dolog,és előbb-utóbb valamelyik nem mellett kötnek ki.valaki meg egy életen át "két kapura Játszik.


20/Bi L

2014. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
igen van,és szerintem ilyenkor a bisex-ség egy átmeneti állapot.amikor még nem dölt el,hogy kik a nyerők.
2014. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!