Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg, biszex fiúk ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, biszex fiúk ti hogy álltok a testszőrzettel?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten taszít ha valakinek nem csupasz a segge és a farka..:D

Viszont eddig rengeteg olyan ismerősöm volt ki direkt meghagyta itt ott mert azt mondta hogy így szereti neki az ilyen fiúk jönnek be akiknek itt ott szőrös meg ilyenek..Egyedül lennék az ízlésemmel/mi vagyunk kevesebben?



2014. dec. 10. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
amolyan 100% férfi vagyok, nekem mindenhol szőrös, ahol kell. A partneremnek, az mindegy hogy fiú vagy lány annak legyen szőrtelenebb a teste, az a legjobb, ha intim területen a pasi nem hagyja meg, csajnál mondjuk épp szeretem ha meg van.
2014. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
tetszik ha egy fiú szőrös, de magamat borotválom
2014. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen inkább a szőrös,izmos,talán macis férfiak a bejövősek.

De nem kell aggódnod sajnos itt Magyarországon a meztelen csiga nyálas TWINK-ek ből van túltengés sajnos:(

Én amúgy átlagos testalkatú vagyok és sajnos közepesen vagyok csak szőrös az intim részeken trimmelem ,de a fenekemet kimondottan csak egyszer borotváltam le azt is egy partner miatt.Általában a bi férfiak kedvelik a lányos, meztelen csiga cukifiúkat.

Tehát találsz bőven majd hozzád hasonló partnert ellenben velem...Amerikába kellet volna születnem.

2014. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom a férfiast miért azonosítod a szőrössel, nem feltétlen kell bokáig érő seggszakáll hogy valaki férfias legyen mellesleg a szőrtelen test higéniai kitétel is most mondhatod hogy fürdesz meg kis kutyafaca de ha mindenütt szőrös vagy jobban izzadsz mint nélküle mellesleg nem ismerek olyan embert aki szeret szőrt nyalni meg szőrt enni...
2014. dec. 10. 23:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A felsőtestemen (kivéve köldök alatti csík), a felkaromon, a pofazacskóimon, a halántékomon, a járomcsontjaimon, a homlokomon, a tenyeremen, a talpamon, a nyakamon nem nő szőr. Máshol nem borotválom, az ágyékomat trimmelem, a sggem jó úgy ahogy van. :D


És nekem mindegy, ki hol szőrös. Az összkép legyen szép.

2014. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Oké aláírom ,h p.l hónalj tájékon egészségesebb ha le van nyírva vagy trimmelve és még esetleg nemi szerv és a fenék részen is lehet rövidebb.

Én nem húztam párhuzamot.

Egyszerűen csak milliószor férfiasabb az összkép p.l

Egy ilyen férfi esetében:

[link]


Mintsem egy szőrtelen esetén.

A férfiasság mindenképpen fontos ,ha szőrös valaki hanem.

Anélkül nálam nem működik a dolog a férfiak vonzanak nem a lányos nyunyók!

2014. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan test, amelyik kifejezetten szőrösen szép. Van olyan, ahol csak itt-ott nő ritka és kusza a szörszál. Ez utóbbi jobb, ha le van vágva. Test, alkat, sokminden befolyásolja, hogy hogy szebb. Én nem tudok se a szőrös, se a szörtelen mellett állást foglalni.
2014. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én utálom a szőrt férfin is, és nőn is.
2014. dec. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én magamon nagyon utálom,sajnos,tetőtől talpig szőrös vagyok. Máson annyira nem zavar,de jobb azért ha nincs szőr. bi f.
2014. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ftf1983 ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll, ha szőrös bizonyos mértékig és van, akinek az áll jó, ha full csupasz. Farok, popsi legyen full csupasz, mert szexnél zavaró a szőr. És nem a szőrtől vagy izomtól lesz valaki férfias.
2014. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!