Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ha a pasitok bevallaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok bevallaná hogy vannak biszex vágyai és szeretné hogy néha bevegyetek egy srácot akár mindkettőtök örömére, belemennétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 2 éve fennálló kacsolatról van szó és minden stimmel köztetek ,a pasi még sosem volt más pasival de már annyira erős benne a vágy hogy muszáj volt elmondania.Nem tudja hogy élőben is be fog e jönni neki a dolog de szeretné kipróbálni passzív szerepben vagyis ő lenne a lány a másik fiúval szemben .

2014. dec. 24. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Plusz sráccal nem.
2014. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan igen?
2014. dec. 24. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1. önző és csak magának akar jót...

Amúgy én ilyenben szívesen lennék a 3. fél, de valahogy nem ismerek ilyen párokat. Ráadásul nem vagyok egy vékony alkat, se sportos. inkább mackós, így csak azoknak felelnék meg, akiknél mindkét félnek be jönnek a macis, nagy teljesítményű pasik.

2014. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha a barátnőd felcsatolhatóval...? :D

Amúgy én, mint lány, ha ilyen helyzetben lennék, akkor nem az lenne a problémám, hogy biszex vágyai vannak, hanem az, hogy alapvetően én nem vágyok egy harmadik félre a szexben, főleg nem egy szerelemi kapcsolatban. Azt sem ítélem el egyáltalán, de én magam annyira nem akarnám kipróbálni. De neked kell ismerned a barátnődet.

2014. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!