Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki feküdt már le melegedő vagy bizonytalan sráccal azért, hogy visszatérítse a lányokhoz? :-) Vagy elgondolkozott már ilyenen?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lefeküdjek veled? :D
2014. dec. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha biszexuális hajlamai vannak, nem lehet "visszatéríteni" a lányokhoz. Komolyan, mi ez, vallási kérdés?


Valamint ez majdnem úgy hangzik, mintha szívességből feküdne le az illetővel a leányzó, ami véleményem szerint igencsak erős túlzás. Még ha kapcsolatban is van valaki egy sráccal, aki elkezd érdeklődni a fiúk iránt, szerintem a szexuális életük minőségétől függetlenül nem fogja visszahúzni a lányokhoz.


Volt egy ismerősöm, aki évekig házasságban élt egy férfival, akiről később kiderült, hogy meleg. El is váltak.

2014. dec. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs ilyen lány?
2014. dec. 27. 16:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nincs ilyen lány?
2014. dec. 30. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Melegként lefeküdtem 3 nővel is az életemben, és csak utána jöttem rá hogy meleg vagyok.

És nem "tértem át" sehova, nem azért lettem meleg mert a lányok után fiúval is csináltam hanem azért mert meleg vagyok és ennyi idő kellett hogy magam előtt is felvállaljam.

Ide-oda téríteni senkit sem lehet.

Aki bi, az képes mindkét nemhez vonzódni, velük lehet ilyet csinálni de az sem "áttérítés".

2014. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!