Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az biszexualitásnak számít ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az biszexualitásnak számít ha nagyon izgatnak a szép shemale lányok és szívesen szexelnék ilyen (kukis) lánnyal?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy nagyon izgatnak a természetes, igazi lányok is.

Most biszex lettem e miatt?

28F



2014. dec. 27. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Pánszexuális vagy. Végy pánsípot és fújd meg!
2014. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Engem is fel tud izgatni egy szép Shemale leányzó! Én ezt fetish-ként fogom fel mert ettől függetlenül taszít a gondolat hogy egy másik sráccal legyek.


24 F

2014. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Te nagyon hülye te, a pánszexualitás fogalmát sme ismered? :D he? :D


Biszex vagy, jah. Ami nem csak azt jelenti, hogy fiút és lányt kedvelsz. hanem a saját nemed és egyéb mást is, akár.

2014. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerintem csak arra utalt, hogy a 3 alap szexualitáson kívül már egy csomó kamu szexualitást is kitaláltak. Ilyen például a pánsípszexualitás is.


Egyébként ez már erősen biszex, ne is tagadd magadnak. Függetlenül attól hogy csak te raknád meg őt, vagy ő is téged.

2014. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak én szeretném megdugni a shemale lányt. Ő ne dugjon meg engem. Azt nem nem szeretném, csak én őt, az nagyon izgat.
2014. dec. 27. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az felizgat,hogy kukija van akkor vagy bisex,ha simán csak tetszik,de nem gerjedszrá mert kukija van akkor fétis.
2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, hogy farka van vagy puncia, csak vadítóan nőies és izgatóan szexi legyen.
2015. jan. 2. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!