Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan nyomható el a biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyomható el a biszex vágyam?

Figyelt kérdés
Nem akarok biszex lenni és olvasgattam a témában. Tudom nem kéne elnyomni, stb, azonban én próbát akarok tenni hátha. Ötletként az jutott eszembe, hogy egy bi srácot keresnék aki szolgaként használna. Ez azért lenne jó, mert a vágyaim ellentétesek, tehát nem élvezném. Így talán elmenne a kedvem fiúktól. Azonban csak korombeli fiú jöhetne szóba, mert a korombeliekkel fantáziálok, így tőlük kéne elvenni a kedvem is. Tudom, hogy gáz ötlet, de eldöntöttem h akarom. A kérdés, hogy erre lehet találni szerintetek Pesten fiút?

2014. dec. 28. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén sajnállak téged. Őszintén.
2014. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Uramatyám
2014. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak traumatikus élmény lesz, de tuti lesz aki segít. Nem hiszem, hogy jó ötlet, de ha te ezt akarod. BDSM témában nézelődj
2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A vágyat magát nem lehet elnyomni. Megteheted hogy nem közösködsz fiúkkal. De attól még ugyanúgy gondolni fogsz a dologra, vagy például néha meleg poreszt kezdesz nézni.


Semmi gond ezzel. Nem kell férfival szexelned kötelezően csak mert ilyen vagy.


Velem is ilyen vagy, hogy csak egyrészt hozzám hasonlóan fiatalokkal tudom elképzelni, másrészt pedig az utcán soha nem nézek meg férfiakat. Mindig a nőket nézem meg és csak otthon jutnak eszembe ilyen dolgok.


Nem is értem a hülyeség, amit írtál, hogy jutott az eszedbe.

2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
ok egyenlõre elég ebbõl a kategóriából, az elõbb vki arra keres jelentkezõket, akik molesztálják szexuálisan,ha nem megy el kondizni...most meg ez....omfg
2014. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nézd azért ha nem tetszik felállok és ott hagyom.
2014. dec. 28. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet csak szájhős vok, de minden ötletre nyitott vok.
2014. dec. 28. 14:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!