Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek! Csoportos szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Csoportos szex? Milyen volt? Hány évesek voltatok? Milyen gyakran csináltátok/csináljátok? Ugyan azokkal vagy többnyire másokkal?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer arra ébredtem, hogy a szobatársam a csapattársával baszik tőlem 3 méterre és megkérdezték nem akarok-e beszállni? Azt mondtam igen, csak előtte még rágyújtok, aztán azzal a lendülettel felöltöztem és elhúztam a bánatba és úgy éreztem magam, mintha a szüleimet kaptam volna rajta, hogy dugnak. Másnap egy rohadt kínos beszélgetés közepette megegyeztünk, hogy nem beszélünk erről senkinek, de mivel keresztbe tettem közben a kisujjam, így nem, érvényes az eskü. Haha!
2014. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha hamar szeretnél aids-es lenni, akkor mondjuk még bevehetnétek a csoportba valami afrikai, négert is. :)
2014. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék, de csak passzívan. Gyakran elképzelem, hogy sokan dugnak. :) 21/F
2014. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nyári miklós ***** válasza:
100%
én még csak egy pasival vólta párszór de nagyon kipróbálnám többesben is.szeretem ha dugják a popsim de szeretek szopni is milyen jólenne egyszerre csinálni a kettőt.
2014. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Volt párszor, de főleg spontán jött össze.
2014. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hármas annak szamit akkor mar volt.

Elore szervezve. Viszonylag jo volt.

2016. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ifa platón négyen csináltuk 17 évesen
2017. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!