Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit csinálnátok ha kiderüln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha kiderülne legjobb barátotokról hogy meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

dugnám :3


komolyra fordítva a szót: semmit

2015. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám h én is :D

Amugy semmit agyanúgy a barátom/barátnőm maradna nem változna semmi:)

24L

2015. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
73%
Semmit, amíg nálam nem próbálkozna.
2015. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült :) ő maga mondta el, de én már sejtettem... amúgy semmi nem változott :D
2015. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, csak nem fordítanék neki hátat :D
2015. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
kiderülne? azt látni lehetne.
2015. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam a legjobb barátomnak anno... Elmondtam, hogy nagyon nehéz neki elmondani, mert nagyon fontos az ő véleménye, lévén már 8 éve legjobb barátok vagyunk... Amikor végeztem a mondandómmal rámnézett kicsit ilyen "idióta vagy" fejjel, és csak annyit mondott: Most komolyan ezen paráztál annyit? Bakker a legjobb barátom vagy. Csak majd figyelni fogok ne hajoljak le a szappanért :D


Nevettünk mindketten egy jót, azóta is legjobb barátok vaguynk :)

2015. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, mindenben mellette állok. Attól még ugyanúgy a legjobb barátom- persze, ha nem nyomul rám-.
2015. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez lenne a legjobb hír:) De inkább aktív legyen mert én passzívka vagyok:P Egy szóval ÖRÜLNÉK!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátnőmet sokan azzal piszkálják, hogy tutira leszbi. De az az igazság, hogy engem nem érdekelne, ha kiderülne tényleg az. Nem egy ilyen dolog fog eldönteni egy ovi óta töretlen barátságot! :)

18/L

2015. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!