Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy csak úgy megbeszélted fészen egy másik csajjal, hogy átjöjjön, vagy menj hozzá és leszbizzetek?

Figyelt kérdés
engem izgat a dolog

2015. jan. 7. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
videót légyszi :3
2015. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nekem mindig kéznél van a csaj, akivel még csinálnám is, bár néha dobok neki egy SMS-t, ha tüzelek :D A legjobb szobatárs <3
2015. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy másik csajjal"


Ha ismered, akkor már tudnod kell róla, h hogy viszonyul ahhoz, h lányokkal szexelene-e valaha is.


Ha nem ismered, akkor meg előtte azért nem árt tájékozódni, mielőtt telekürtöli a világot vele, h leszbi vagy.. (így keletkeznek a napiszaros bejegyzések pl.)

2015. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

miért lennék leszbi o.O?

csak érdekel milyen lehet egy másik csajjal, mert izgisnek találom.

2015. jan. 7. 23:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan oldalak, ahol leszbik/biszexek adatlappal keresnek partnert.


Ha komolyan kipróbálnád, akkor azok közül válogathatsz, még kép is van róluk, biztos össze tudtok hozni egy kíváncsiság űző délutánt/estét. :)

2015. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sok a kamu az ilyen oldalakon :S
2015. jan. 7. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hova valósi vagy? :)
2015. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pridera azért nem feltétlenül regel valaki azért, mert csak szivatni akar másokat.
2015. jan. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem -.- sajnos. Amúgy a pridepontyhu már nem is működik.
2015. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hát akkor elég beteg lehet, ha ez az egyetlen szórakozása. :(

Azt gondoltam, ott csak olyanok fordulnak meg, akik "oda tartoznak"; és igen, tudom, h épp nem működik, csak hirtelen nem jutott eszembe másik lmbt oldal.

2015. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!