Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lány vagyok de hetero létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok de hetero létemre izgat, hogy egy másik csaj labfejet nyalogathassam es közben ő is az enyemet, ez nem beteges?

Figyelt kérdés

18 vagyok mást nem is akarok lanyoktol semmi punci nyálas meg ilyenek, de amikor azon fantazialok amit kiirtam kérdésben teljesen feliizgulok tőle mással is volt mar ilyen?

Esetleg kipróbálta mar?


Kort is!



2015. jan. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még, de szívesen kipróbálnám én is! 19 L
2015. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is izgat, de én biszexuális vagyok.

21/l

2015. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig amikor bele gondolok a helyzetbe hirtelen atfut rajtam egy kéjes érzés, jobban nem tudnám megfogalmazni
2015. jan. 8. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt mki pasi akik irkalnak-D
2015. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem beteges, sőt, izgató!

38 y/o Male, Straight

2015. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, gyanúsan sok lett itt a lelkesen érdeklődő lány.

Kár, hogy valaki biztos kamu közülük...

2015. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gondolat még nem cselekvés,tehát amíg csak gondolatban nyalogatsz ,nincs gond. Próbáld meg a fiúd lábát nyalogatni ,lehet,hogy az is jó lesz !
2015. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Én meg heteró pasi vagyok és a legjobb barátom kis cuki tappancsait akarom nyalogatni. Ha strandra megyek vele vagy szaunázunk vagy bármi, akkor le nem bírom venni a szemem a lábairól. Férfi létére 40-41-es annyira aranyos és valamiért vonz. Persze ő nem tudja. :)

Pedig úgy szopogatnám a lábujjacskáit.

2015. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!