Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan cselekedne egy bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekedne egy bizonyos enyhén szólva kínos szituációban a lány, nő (? )

Figyelt kérdés

Tehát van egy bizonyos csaj kurv* idegesítő aki előfordul ,h nem éppen toleránsan vélekedik a homoszexualitásról.

Sokszor előítéletes velük ,gusztustalannak tartja és tipikusan nyomi sztereotípiákra építi a véleményét.

Jelenleg éppen kapcsolatban van egy meglehetősen helyes ,férfias pasival amolyan 8,9 es kategóriájúval amire büszke is mert bármilyen csajt megkaphatna a pasija szinte,de mégis őt választotta.De ott jön az egészben a csavar,h a jelenlegi párja férfiasság,heteroszexualitás megtestesítője bizony nem 100% az akinek mondja és mutatja magát mert egy bizonyos 3. személy meglehetősen jól ismeri az "alfa hímet" ugyan is bizony olykor előfordul ,h az azonos neműek társaságában is jól érzi magát finoman fogalmazva. Ironikus és szánalmas az egész.Vajon ,h cselekedne az előítéletes csaj ha ki derül ,h egy ratyi,biszex a jelenlegi párja jól pofára esne nem ?



2015. jan. 23. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ratyi biszex?! Kapdbe.
2015. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem örülne neki. Ez miért is olyan fontos?
2015. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de felesleges és hülyeség ítélkezni mások felett.Hogy kinek milyen a szexuális hova tartozása az magánügy.Ez miatt megítélni valakit nem lehet.Az egy dolog,hogy a pasi a csajt választotta,nem nagy dicsőség,ugyan ilyen könnyen le is pattinthatja.
2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kidobná a férfit, aki nem tehetne róla, hogy személyes ellentétek miatt, nagyon nagy kellemetlenséget okoznál neki.
2015. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért mert sajnos nem rég szembesültem vele h , össze ível a társaságom a volt ..nem is tudom ,h fogalmazzam meg "szexhaverom" csajával.

Már évek óta nem beszéltem vagy találkoztam vele (biszex pasira gondolok)

De mit ad a sors a jelenlegi párja ez az előítéletes pitsa. És nem rég egy nagy baráti kőrben iszogatás közben tudatosult bennem ,h akivel jelenleg együtt van azzal a sráccal nekem már volt dolgom régebben. Én melegnek hittem abban a korszakában én is az vagyok erről senki sem tud mindössze csak 1 ember abból a társaságból.És azt ,h meleg vagyok azt is csak az az egy ember tudja.Nem egyszer hallgattam ahogyan negatívan fröcsögnek a melegekről holott pár évvel ezelőtt a jelenlegi nagy élete szerelme már nem egyszer köhmm volt vele dolgom szóval értitek XD

Rohadtul nehéz ezt magamban tartani mert kur*ára irritál.Ráadásul így már esélyes ,h legközelebb már ez a srác is ott lesz ami azért elég kínos lenne mert nem túl jó szituációban váltak el útjaink meg azért elég cink helyzet.

2015. jan. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!