Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikusok! Ti hogyan állapít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogyan állapítjátok meg, hogy valaki meleg?

Figyelt kérdés
Mik azok az apró jelek amiből kiszűritek, hogy valaki leszbi? Honnan tudjátok megállapítani?

2015. febr. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
érezhető.
2015. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érezhető, ja...


Aztán mégis úgy fel szoktam sülni, h égek mint a.... mert ha nem jó a megérzésem, tuti egy olyat pécézek ki magamnak, aki nem csak diszkréten közli, h hoppá, de nem, hanem kapásból ujjal mutogat rá, és szétkürtöli vele a világot. :(


Nem mintha titkolnám, de attól még nem írom ki magamra, a magyar társadalom még messze nem érett meg rá, h ne foglalkozzon mások nemi identitásával. :/


Egyébként szivárvány-karkötő, gyűrű, öv, egyéb szivárványos cucc, vagy hüvelykujjon hordott gyűrű, szemöldök-piercing, bár ez utóbbiakat már elkezdték hordani mások is.. (sóhaj)

2015. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van "csengettyű"m, 6. leszbiérzékelőm;)

A biszex nőknél vagy nem csilingel vagy furán érzem magam a társaságukban, mert tudom, hogy van Bennük valami plusz<3..na, akkor kezdek "puhatolózni":D

..én meg azt nem értem, hogy sokaknak miért nincs jelzőjük?..sokkal könnyebb lenne az ismerkedés:)

Még valami:csupán 1-2*(bi nők) hagyott cserben a kütyüm, Imádom<3, hogy van.

27L/L

2015. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!