Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, kértetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kértetek már olyan dolgot szexuális téren pasitól, amit nem volt hajlandó megtenni nektek? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy akartam oralisan kielegiteni mikozben nagywczek :$ Regen volt mar, hulye kis tini voltam :D Ma mar visszafogottab vok XD
2015. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erős kezdés. :-) Esetleg valami enyhébb? :-)
2015. febr. 7. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

egyszer egyik barátom megkértem,hogy kötözzönmeg és csiklandozzon addig amig bepisilek,ez valahogy nem tetszett neki.

Egy másik barátomnak pedig az nem tetszett,hogy swinger clubban nézze ahogy leszopok egy másik pasit.


azóta persze sikerült olyan férfit szereznem aki hasonlóan gondolkodik mint én :)

2015. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennél lightosabb dolgokat vártam, de köszönöm a válaszokat. :-)
2015. febr. 10. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
az én exemtől azt kértem, hogy menjen el a számba, de túl megalázónak tartotta számomra és nem tette meg, pedig vágytam volna rá..másnál ez nem volt probléma...bár nem mindig vágyom erre csak néha :D
2015. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És csókoltad már meg valamelyiket teli szájjal? :-)
2015. febr. 11. 22:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!