Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
24 éves vok és egy 16 éves sráccal levelezek, aki nagyon oda van értem. Nekem is bejön, de féltem őt:( Túl fiatal. Vagy nem? Szívem szerint óvnám, szeretgetném, de érzem h nem lehet megóvni a sok bolondtól, stb. :( Főleg az a baj, hogy alapvetően bár megbeszéltük, hogy csak szex lesz de félek h nem tudja külön választani magában és megbántom. Értitek mire gondolok? Abba igaza van a korabeliek nagyrésze más mint ő. Mert ő tök aranyos, kedves, értelmes, stb. Tehát nem cigizik, nem bunkó, stb. Ne értsetek félre, nem mondom h minden fiatal ilyen, de tudjuk, hogy sajnos kicsit más az értékrend:(

2015. febr. 17. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Tehát ahhoz, hogy megdugd, nem fiatal, de ahhoz, hogy szeresd, igen?

Logikus...

2015. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Érzed, hogy nem igazán jó az amit csinálsz. Ilyen fiatalon még sok az a korkülömbség, ami köztetek van. Hiába gyözköditek magatokat mind a ketten, hogy csak szex. Nem csak az lenne, és lehet, hogy Te túltennéd magad rajta, de egy 16 évesnek még nagyon sérülékeny a lelke, és ezek az általam vélt sérülések bajt is okozhatnak nála a jövőre nézve.
2015. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kovpet ***** válasza:
89%
Ha félted őt, akkor majd vigyázz rá. Jobb így, mintha mást találna helyetted, aki nem vigyázna rá.
2015. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert az en valaszaim torlitek, es nem a pedofil elmebeteg kerdeset?
2015. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem te csak szexre keresel partnert és félsz h ő meg megszeret. Őszintén szólva NE HAGYD MÁSNAK! Te már ahogy beszélsz róla is nagyobb odafigyelés van benned, mint a többségben. Ha meg is "sebzed" őt, még mindig jobb ha te, mint más, mert látszik h szeretettel vagy felé és biztos h a lehető leginkább arra fogsz törekedni, hogy neki jó legyen és ez már nagyobb kincs, mint más. Az első (ha első leszel) élménye Veled legyen, mert meghatározó. Ha az első csalódás is te leszel neki, szar lesz, de vár még rá jó pár, a meleg világban...


Én így látom. Amúgy kicsit magamat látom benned:)


16 évesen én csak szexet keresetem és nem volt semmi gondom... Szóval ne vedd komolyan azt amit írnak fentebb. Egyén függő minden...

2015. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
KEdves 4-es. 14 éves korától mindenki szexelhet azzal akivel csak akar. Téged csak az zavar szerintem, hogy ők fiúk. Ha a 16 éves csaj lenne mi lenne más? Az hogy csaj...
2015. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az 5össel
2015. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 petike30 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebbe semmi öeüj hogy egyàltakán baràtod van
2015. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan aranyos, kedves, értelmes ahogy írod, akkor miért csak szexet akarsz töle? Mi bajod neked a szerelemmel? Ö még valóban elég fiatal, éppen ezért volna szüksége a szeretetre, törödésre. És kitöl kaphatná meg ezt jobban, ha nem töled? Szerintem inkább szeressétek egymást nagyon, és legyek együtt nagyon boldogok!
2015. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell félned, se féltened. 16 évesen már tudja, mi jó neki - ez ebben az esetben a te szereteted. Lehet, hogy eleinte még mindkettőtöket zavarja az a 8 év, de meglepődnétek, hogy milyen gyorsan hozzá lehet szokni. És attól sem kell félni, hogy esetleg mit mond a környezet - ha esetleg megtudná -, mert már ebből a pár sorból tisztán látszik, hogy te tényleg oda vagy érte és semmi rosszat nem lennél képes tenni vele :)
2015. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!