Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nimfomániás lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék?

Figyelt kérdés

Naponta vagy 4x-5x masztizok..és sajnos ez kihat bizonyos dolgokra is. Biszex létemre nagyon vágyok a szexre. Mármint a leszbire :D de néha férfiakra is. És rengetegszer akarod d*gni. Ez már nimfománia? Vagy simán vágyom rá és pont? Köszi a normális válaszokat!^-^

18/L



2015. febr. 21. 00:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Most bármi jól esne...egy érintés, puszi, csók, csókolózás és mélyre ható látogatás is. ;)
2015. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%
Ebben a sorrendben szeretnéd?
2015. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Igen. :P
2015. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Ebből úgy érzem elalvás előtti maszti lesz!
2015. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
megkapod, bár attól is függ mennyire vagy csúnya és mennyire vagy nemcsúnya.
2015. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
bezzeg ha egy pasi 4-5x kiveri egy nap a kutyát se érdekli
2015. febr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
3%
-Na mutasd a punád szuka, ha kúrjam reggelig.
2015. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
32%
nekem a párom nem bírja h folyton kanos vagyok igy nap 2 szex után még muszáj vagyok legalább 2x-3x rá rántani!
2015. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

Ez igaz Rád? A pontos definició a következő!

v. andrománia (gör.), kóros nemi igazgatottság a nőnél, mely némely ideg- v. elmebeteg állapot tüneteként lép föl. Igy nem ritkán a hiszteria lefolyása alatt, a maniakalis és általános izgatottsággal járó pszichotikus tünetcsoportokben jelentkezik mint egyik kimagasló kórtünet. De itt-ott kóros nemi érzetek, erotikus érzéki csalódások és nagyzási téveszmék kapcsolatában is észleljük a N.-t. Leggyakrabban azonban súlyos szellemi degenerálás és átöröklés alapján fejlődött elmegyöngeségben (imbecillitas) lép föl, ahol a fonák itélőképesség, az ellentállási képesség hiányossága, az érzéki ingerek korlátlan uralma és a társadalmi tekintetek kiméletlen megvetése a nemi vágyak legnyersebb és legfonákabb kielégítésére vezet. A N.-nak ugyanezt a képét és ugyanazon szervi okokból látjuk fejlődni mindazon esetekben, ahol kóros organikus folyamatok heveny okozzák a szellemi élet pusztulását, mint amilyenek a terjedő hüdéses elmezavar és az aggsági elmezavar alapján tevő agybeli változások. Degenerált egyéneknél a pubertás (fanosodás) korában tör ki nagy hévvel a N. egyéb izgalmi tünetekkel, de nem ritkán még ezen kor előtt is.

2015. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon megértelek.

Én idősebb vagyok, és szűz sem vagyok...

Szörnyű egy állapot ez a "nimfománia", nekem elhiheted.

Nyugtatózom, de nem sok eredménnyel. Az orvosok nem csinálnak semmit. Folyton d*ghatnékom van, és elképesztő sorozatorgazmusra vagyok néha képes - máskor meg képtelen vagyok órák után is elmenni... És ha nincs szex, olyan vagyok mint egy hárpia... Szörnyű!

2015. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!