Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg- és biszex srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg- és biszex srácok! Uszodai és edzőtermi öltözőkben és zuhanyzókban ti is megnézitek a jó pasikat?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy felállt? Volt már, hogy érszrevette valaki és esetleg utána lett több is a dologból?

2015. febr. 22. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
A kondiban megszoktam a pasikat nézni, de nem áll fel. Olyan pedig szerintem nincs hogy lesz több is a dologból. Legalábbis ott helyben nem hinném. 23/F/M
2015. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt már olyan, hogy tusolás közben felállt, észrevette a szemközt zuhanyozó srác, erre neki is merevedni kezdett :)
2015. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Totálisan meleg vagyok én is ,de nekem a fordított verzió történt.Egy időben rendszeresen jártam úszni főleg a hétvégefele.És már nap elején felfigyeltem egy csókára eléggé az esetem volt,de mindig kizárom az embereket ha ilyen helyre megyek.Úgy éreztem mintha nem lennék számára közömbös persze mindig bemagyaráztam magamnak ,h csak benézem a dolgokat.De végén pont úgy jöttek ki a szitu ,h közösen kötöttünk ki a zuhanyzóban.És éreztem ,h nagyon hesszel már kissé idegesített is aztán leszartam a szorongásaimat majd odanéztem rá én is jól megnéztem minden egyes testrészét és láttam ,h olyan keményen áll a farka mint a beton.És,h mosolyog egyfolytában ahogy a farkát nézem:)De ekkor kissé bepánikoltam és gyorsan befejeztem a tusolást majd leléptem így esélyt sem adtam annak ,h megszólítson vagy bármiféle kontaktusba kerüljek vele.
2015. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Középsulisként gyógyúszásra kellett járnom. Kötelező volt. Ott volt h megnéztem idősebb srácokét. Bár ne tettem volna... Később emiatt kellett az egyiket ... Hagyjuk...
2015. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
előző,ha már elkezdted a történetet fejezd is be :P
2015. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%
Valaki ír privátban is ilyen törtèneteket :)?
2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!