Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem vagyok képes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes a gyors alkalmi szexkapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Holott nagy igényem lenne rá.

Mert nagy a szexuális étvágyam főleg manapság.

És nem szeretnék jelenleg vesződni ismerkedéssel,randikkal stb..hanem kimondottan szexelni akarok különböző méretű és korú emberekkel.

De amikor meglépném a dolgot meglehetősen bűntudat kezd el gyötörni és félek ,h nagyon rosszul érezném magam egy vadidegennel amikor véget ér a dolog :/

Sőt volt már rá példa és tényleg üresen ,hidegen,szarul éreztem magam a dolog után.Pedig most már tényleg hatalmas vágyat érzek talán olyan embereket kéne keresnem akik arcra nem igazán jönnek be ?Vagy tényleg nagyon időssel olyan 45-től 60 körülivel akivel már kapcsolatot sem tudnék elképzelni? Vagy mi lenne a megoldás ?

Igaz meleg vagyok de nem tudom ,h mennyire befolyásolja ez a kérdésemet..mondjuk a melegek között több a szexmániás őrült aki csak egy darab húsként kezel ameddig beléd nem ürít ez tény és akad olyan is aki már hobbi szinten űzi minden napra jut egy újabb így a nemi betegség kockázata is magasabb ..Egyszerűen elriaszt a dolog ,h egy darab húsként kezeljenek.Illetve nehogy egy kicsit is szimpatizáljak a szexpartnerrel mert akkor jönnek a gondok :/De akkor mi a megoldás mert már bekattanok más meleg fiúk ezt ,h csinálják?



2015. márc. 6. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy, ahogy a nem melegek. Inkább maszturbálnak.
2015. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem a maszturbálás már nem elégít ki kevés.

Ugyan olyan magas a libidóm miután elmentem.

Ráadásul van elég sok perverz vágyam amihez mindenképpen szükséges lenne egy nagyobb darab határozott partner :/

2015. márc. 6. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
ellentmondás amit írsz egyszer csak alkalmi kell egyszer meg ne kezeljenek egy darab húsként a kettő együtt nem fog menni
2015. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rólad mit lehet tudni?

Hány éves vagy?

Hova valósi vagy?

Nekem is kéne egy partner. :)

(Hetero vagyok)

Sajnos még szűz vagyok... :(

19/F

2015. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4 Gondolom benézted a dolgokat férfi vagyok :)

Ha nem akkor ne nevettess olyan hetero nincs aki férfiakkal fantáziál.Sok ilyen emberrel beszéltem már akik váltig állítják ,h ők heterok ,de azért jó lenne ha egy fiú leszopná őket vagy megdughatnának egy fiút.

Gondolom még maguknak sem képesek be vallani ,h bi vagy melegek.

2015. márc. 6. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt szerencséd eddig. Lehet találni olyat akivel alkalmi kapcsolatban is lehet "szeretkezni" nem csak "dugni".

Igaz, hogy ritka, de létezik.

2015. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!