Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív meleg és biszex srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg és biszex srácok és férfiak, mit tennétek ha egy olyan passzívval jönnétek össze akinek hasfalon kivezetett végbele lenne (Sztóma), pusztán azért alakult volna nála így, mert Crohn betegsége volt előtte?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben mit tennétek első randi alkalmával?

2015. márc. 9. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
örülnének neki, mert ott jön ki az anyag és ürül a sztómazsákba, a végbélnyílásod biztosan tiszta.
2015. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha a végbél eltávolításra került, akkor nincs végbele, ergó ezért van sztómája...
2015. márc. 9. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A melegek már első randin szeretkezni szoktak?
2015. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Tündérmese egy kis szépséghibával című könyvben kifejtették többek között azt is, hogy vannak olyan elvetemült emberek, akik a sztóma nyílását használják fel nemi aktusra.
2015. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szexelnek első alkalommal akkor is érthető a srác aggodalma. Szerintem mindent el lehet fogadni. Megfelelő partner kell csak hozzá. Pl orálszexben nem okozhat ilyesmi gondot. Ha félelmeid vannak emiatt csak ruhában csináld pl.
2015. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ilyen esetben nem lehet passzív azaz befogadó fél.
2015. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én Crohn beteg vagyok, úgyhogy elsőkézből tudom,hogy a sztóma nem azt jelenti,hogy nincs végbélnyílás. Van végbél, csak a hasfalon ki van vezetve a béltartalom. Valakinél végleges a sztóma, valakinél visszahelyezik. Ja és olyan nincs,hogy "crohn beteg volt előtte", mivel a betegség NEM gyógyítható.
2015. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!