Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti kiprobálnátok? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kiprobálnátok? Mi a véleményetek? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

Lányok bennetek van a kiváncsiság vagy bisex hajlam?húzz téged valami lánnyal?Smaci vagy akár több?Honnan lehet tudni hogy ez kamaszkori összezavarodottság vagy pedig már komoly?Ki mit gondol erről?Esetleg milyen tapasztalata van?

kor



2015. márc. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha csak szexuálisan kíváncsi valaki a saját nemére és nem érez szerelmet,akkor az csak egy fellángolás. Akkor az illető valószínűleg nem biszex.
2015. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Bulikban már csókolóztam lányokkal is, de ettől függetlenül nem érdekelnek szexuálisan a lányok, maximum egy hármas együttléttől nem zárkóznék el de ennyi. 16/L
2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 év kellett mire rájöttem hogy komoly. Szerintem egy idő után egyre biztosabban tudja az ember, csak hagyni kell időt magának :) A legbiztosabb hogy nem összezavarodottság, ha beleszeret egy azonos neműbe.
2015. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De amúgy azt nem értem, hogy mindig azzal jönnek, ha csak szexuálisan érdekel lányt egy másik lány, akkor még csak nem is biszex. Bezzeg ha egy fiú izgul fiúra, az egyből búza. Most akkor hogy van ez? A szexualitás kamaszkorban alakul ki, hogy érdeklődik valamelyik (vagy mindkettő) nem iránt. Testi vonzalom nélkül nincs szerelem. Ha valaki felizgul egy lányra és jó is vele, akkor érzelmek is kialakulhatnak egyébként. Szóval mehet a hitegetés, hogy amúgy nem is biszex, de fogadjátok el, hogy van bennetek hajlam, nem is kicsi.
2015. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!