Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha vonzódom a férfiakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódom a férfiakhoz miért van az hogy külsőre egyáltalán nem tetszenek?

Figyelt kérdés

meglátok egy férfit és nincs az hogy hú de jó pasi.. de szexuálisan meg vonzódóm hozzájuk, de szerelemes meg nem tudnék lenni beléjük

lányoknál meg pont fordítva van: tetszenek, szerelmes is voltam már lányban, de szexuálisan meg jobban vonzanak férfiak..


24/F



2015. márc. 18. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Biszex lehetsz és valamelyik irányban erősebbek a vonzalmaid.
2015. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló :-) ... Biszex vagyok, külsőre nem vonzanak a férfiak: nem nézem meg a seggük, nem tartok szépnek egy férfi arcot. Viszont imádok női fenekekben, mellekben, a nőiességben gyönyörködni ... De ez mellett imádok férfival is szexelni.
2015. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
világosíts már fel, hogy hogyan tudsz férfival szexelni, ha nem izgat fel a férfi test látványa, ergo nem tartod vonzónak? én meleg vagyot, és ez pont azt jelenti, hogy a női test nem vonzó számomra, ezért _nem is szexelek_ nőkkel, mert nem állna fel. amit te írsz, az valahogy ellentmondásosnak tűnik
2015. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Egy farok felizgat :-P .. főleg, ha magamban érezhetem. A szex izgat, a tevékenység, a cselekvés. Nem az, hogy a férfi partneremnek milyen formás a feneke, hanem az, hogy ki-be jár bennem a farka ;-)

2015. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
értem, akkor te az anális szexet szereted, nem a férfiakat. ugyanígy tudnád élvezni, ha egy nő vibrátorral vagy műpénisszel dugna? vagy fontos, hogy férfi leygen az illető?
2015. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem pl fontos..
2015. márc. 18. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam vele régen én is amikor még áltattam magam, hogy bi vagyok. De azóta, hogy tényleg elfogadtam, hogy meleg vagyok már párkapcsolatot is eltudnék képzelni egy férfival. Nem mondom, hogy nálad ugyanaz a helyzet, de nálam ez volt. 19/F
2015. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok vele én is! :O
2015. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ugyan ez itt, csak azért a szexuális vonzalom mégis fontosabb szerintem, mert ott akkor kialakulhat szerelem, hiszen az személyiségfüggő.

viszont ha nem vonz a nő test szexuálisan, akkor a szerelem elég fura lenne.

2015. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!