Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Változtatnom kéne ezen (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne ezen (nem éppen normálisak az igényeim)?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha agresszívan bánnak velem, ha bizonyos értelemben elnyomnak - ebbe beletartozik pl., hogy arcon ütnek és hasonlók, tehát az olyan helyzetek, amikben én szubordinált vagyok.

A barátommal nem túl régóta vagyok együtt, de ezeket elmondtam neki, és úgy tűnt, hogy jól reagál rá, és tényleg sokszor úgy is kezelt, ahogy akartam.

Tudom róla, hogy biszexuális, viszont ma mondta, hogy lányokkal való kapcsolatot mindig nehezebbnek találta, mert volt egy nagyon rossz tapasztalata. Tegnap volt, hogy megütött, stb., de figyeltem rá, hogy ne csak ilyen jellegű dolgok legyenek, de ma azt mondta, hogy talán a régebbi tapasztalatai miatt is, de nagyon rosszul érezte magát azok után, ami történt.

Nem akarja abbahagyni, de nem tudom, hogy mennyire jó ötlet ez egyáltalán. Végül is, egyáltalán nem normális, amit akarok. Ezen változtatni kéne? Kicsit lelkiismeret furdalásom van az egész miatt.

19/L



2015. márc. 24. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen bormalis. Te nem a volt parjai vagy.
2015. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet normális ..
2015. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy normálisnak számít-e vagy sem, az a lényeg, hogy mindkét fél akaratából történjenek a dolgok, és egyikük se szenvedjen kárt. Ha tényleg erre izgulsz, azon nem tudsz változtatni.
2015. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd el neki hogy emiatt ne érezze rosszul magát hiszen te kérted meg hogy így viselkedjen. Persze nehéz dolog ehhez hozzászokni és lehet hogy nem is sikerül majd neki, de megnyugtatásképp biztosítsd róla hogyha kicsit elvetné a sulykot vagy azt szeretnéd hogy egy kicsit hagyja abba mindenképp szólni fogsz neki. Egyébként meg szerintem amíg ezt te élvezed és a párod is hozzá tud szokni fölösleges változtatni a dolgon.
2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell a dolgokról. Kinek mi a vágya és ki mit tud tolerálni. Utána eltudjátok dönteni, hogy mehet-e hosszútávon a kapcsolat.
2015. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden aberráció megszűnik azzá lenni, ha partnert találsz hozzá. Ha párod jó szívvel megteszi, teljesen rendben van a dolog.
2015. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jólértem,hogy azért van bűntudatod,mert verted magad a pasiddal akinek emiatt bűntudta van?

mert ha igen akkor nem veled van a baj,hanem a pasival. a megoldás, egy rendes dom pasi aki nem nyafog miután pofánver.

2015. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!