Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tovább? Volt valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég olvastam ezt a kérdést=http:[ //www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__6711090-biszex-sraccal-akinek-van-baratnoje-erdemes-szexhaversagot-letesiteni-en-telj__oldal-1 ] és hasonló cipőben járok csak más szemszögből.Jelenleg párkapcsolatban vagyok a barátnőmmel...viszont pár hete megismertem egy fiút aki erősen felkeltette az érdeklődésem, furcsa dolgokon megyek keresztül mert eddig is tudtam hogy biszex vagyok viszont eddig a kapcsolatom érdekében nem nagyon foglalkoztam a dologgal nem ismerkedtem senkivel a párom mellett de ez a srác csak úgy betoppant az életembe..És elég rendesen összekuszálta a szálakat a kapcsolatomban...a Legilyesztőbb az egészben az hogy még nem találkoztuk élőben csak beszélgetünk napi szinten...Ha nem lenne a párom szívesen összejönnék a sráccal viszont így csak barátkozni szeretnék vele...a nehézség az hogy a barátkozásba elég sok ember szerint nem fér bele az hogy le is fekszünk...Nem tudom miért nálam ez teljesen normális dolog ként volt képben amíg meg nem tudtam hogy menyire szemet szúr a legtöbb embernek...Valaki volt hasonló helyzetben?És ha igen mit csinált?

2015. márc. 31. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg a barátnőddel, lehet megnézné mint kezdesz egy sráccal:)


De a háta mögött tényleg ne

2015. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármelyiket is komolyan gondolod, és nem akarod elcseszni mindkettőnek a helyzetét, akkor válassz egyértelműen...
2015. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akik csak barátok, azok nem basznak.

Akik pedig kapcsolatban vannak, azok nem csalják meg a párjukat.

Ha faszra vágysz szakíts a csajjal..

2015. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hogy másik akit a barátnőd mellett akarsz fiú vagy lány, a dolog megcsalásnak számít. S szerintem nem csak "elég sok" hanem az emberek túlnyomórésze szerint nem fér bele egy kapcsolatba az, hogy időnként lefekszel a legjobb haveroddal.


Beszélj a barátnőddel a dologról, legjobb esetben belemegy egy édeshármasba vagy szemet huny a férfi hálótársaid felett, legrosszabb esetben pedig azonnal repülsz.

2015. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

akár tetszik akár nem,ezt sajna többség elitéli.A jelentéktelen kissebségből pedig valószínütlen,hogy találsz csajt(is),örülj,hogy találtál hasonló srácot.De ezt a megcsalós mokát hagyd,mert nagyon sokan így vélekednek rollunk (azaz csalja a csajt egy fiúval).

Vesdfel a 3ast,és ha nem...akkor kezdj gondolkodni,hogy kivel jobb,és ha megvan az bölcs döntés akkor a másikat dobd.

2015. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!