Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg! Voltam már biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg! Voltam már biszex fiúkkal és meleg fiúkkal is és majdnem mindig a biszexekkel jobb volt a szex. Nem tudom miért. Mások is ezt tapasztalták? (meleg/fiú)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 07:39
1 2
 1/13 Gabipasika ***** válasza:
0%

Nem tudom :( Sajnos nem voltam még pasival, de szeretnék. Írj


32/F

2015. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szégyeld magad.
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló kussolj -,- te szégyeld magad...
2015. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Személyes tapasztatlom szerint azok a bi srácok, akiknek van nőjük és pasival csak szexelni akarnak kevésbé problémáznak, válogatnak, mint a meleg srácok. Ezek a bi srácok szexelni és élvezni akarnak. És igen, nagyon oda tudják tenni magukat. Náluk már csak a heteró srácokkal tud jobb lenni a szex.
2015. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es Én is ilyen bi vagyok, csak szex :P
2015. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ftf1983 ***** válasza:
5-ös! Kedvelem az ilyen srácokat :D ;)
2015. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudnék fiúval kapcsolatot elképzelni, olyan helytelennek tűnik nekem. Vagyis magamra nézve, én is csak a testi kapcsolatot használom ki.

Az a baj, hogy van aki túl sok érzelmet akar belevinni sajnos egy olyan helyzetbe, ahol nincs helye az érzelmeknek

2015. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért jobb,mert a bi-nél tudod,hogy van másik énje is,amit nem ismersz,ez izgat.

Egy meleg srác mélyebben érez,ez neked úgy néz ki,hogy nem nagyon jön be...

Nem akarok bántani senkit sem,de magam példája alapján

így gondolom,.

2015. ápr. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy a biszexektől elkapok valami betegséget, mivel ők nőkkel is szexelnek.
2015. ápr. 29. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

azért ne álltalánosíts,valóben sok bi van aki egyszerre 2 kapura játszik...de azért vannk akik egyszerre csak egy valakivel kavarnak.

és igen igaz,ott a számodra ismeretlen énjük,nincsenek mély érzések,nem olyan lányosak mint sok meleg,de nem is olyan férfiasak(máraki).ezek mind lehetnek vozóak,és még olyanok is amikről nem tudunk.

2015. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!