Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudok bi lányokat találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok bi lányokat találni hármashoz? Esetleg itt valaki?

Figyelt kérdés

Hello Mindenkinek.

Négy éve vagyunk együtt párommal. Ő 23 Én 21.

Volt már pár hármas szexben részünk, de a baj az volt a lányokkal, hogy mind vagy kezdők vagy "divat biszexuálisok" voltak. Tehàt nekem nem sikerült Ő általuk elmennem és nyalni se igazán tudtak.

Próbáltam több netes oldalt, de ezerből nulla volt megbízható. Egy volt aki kibírt elégíteni, de érte fizettünk. Itt esetleg akad, tapasztalt, "naprakész" bi lány?

Ja s igen....beteg vagyok, romlott, r*banc és az én ku*va anyámat.



2015. ápr. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
"Ja s igen....beteg vagyok, romlott, r*banc és az én ku*va anyámat." Hát jó, pedig akartam segíteni...
2015. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miben is? :) Tudod megelőlegeztem a szavakat, amiket ilyenkor rámondanak az emberre.
2015. ápr. 30. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen kinyalnalak és nem hagynám abba amíg el nem jutsz a csúcsra. Viszont csak kettesben, nem akarnám ott a párod, még akkor sem, ha nem csinálna semmit. 25 L
2015. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy szívesen kinyalnál, ha még nem is láttál? Ezzel persze nem azt írom, hogy magam vagy mások engem, nem tartanak kivánatosnak, de ez így látatlanba..na szóval, ha ilyet akarok, maradok a love.hu-nál és társainál... És köszönöm, nem :) Párom nélkül semmit, senkivel :)
2015. ápr. 30. 16:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Amikor azt írom, hogy bi lányok, akkor miért pasik jelentkeznek? Istenem.... -.-"

Mondjuk ez már majdnem offolás...

2015. máj. 3. 13:27
 6/7 anonim válasza:
És Kaposváron van ilyen lány?
2015. máj. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eropolis.hu -n nézzetek körül, sok ilyen pár van.
2015. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!