Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, csak nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, csak nekem nem esik le vagy engem sose akartak felszedni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje érdekelne a fiúkkal is a szex, így elkezdtem ismerkedni. Még sajna nem találtam vékony pesti fiatal fiút, de akikkel beszélgettem egy csomó mesélte, hogy fel akarták szedni pl metrón, stb. Tényleg ilyen gyakori és csak én nem vok ebben jó?:(

2015. máj. 1. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondanam h annyira gyakori, de engem is akartak mar felszedni de mashol :P es sikerult is neki :D (most nics senkim)

De am sziveseb dumalok veled en vekony vagyok es pesti is :D

Irj nyugodtan ;)

2015. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem valamiért eddig senki sem akart felszedni
2015. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez valahogy az én életemből is kimaradt,szerencsére. nem volnék vevő semmilyen helyes srác közeledésére 200fő+ vadidegen szeme láttára.
2015. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!